Rekapitulace maratonu Long Beach 2012

Včera ráno jsem se probudil stejně jako obvyklé rituály před závodem: změna, koupelna, opalovací krém, jíst.

Předtím jsem si položil své věci, takže bych si nic nepamatoval.
Moje nejnovější videa

Neortodoxní kniha a hodnocení Netflixu
Recenze série knih a Netflix – UNORODOX. Skvělý poslech – kniha, podcast a také série vizuální zábavy.

Více videí

0 sekund 7 minut, 28 sekund

Další
Než jsme byli cizí recenze
09:42

Žít
00:00
08:21
07:28

Jedl jsem toast PB a také skořicový cukr se solí. V tomto závodě byla sůl klíčová.

Nyní jsem spustil na dlouhé pláži nebo plný něco jako 5krát. Takže dostat se na začátek bylo známé a pěkné. Je to jako můj závod v domácnosti

Můj cíl pro maratón Long Beach letos:

1. Spusťte moudrý závod.

Toto znamenalo:

Nebuď ho-hole (aka nechodí tak rychle).

Palivo každých 5 mil.

Bavte se! <- To bylo velmi důležité, protože jsem nechtěl jít do newyorského maratonu nenávidět maratony !!! Po loňském závodě LB jsem byl 99% jistý, že jsem byl hotový s maratony navždy. Teprve poté, co jsem Boca Juniors Dres nabídku z ING byla velvyslancem, jsem přemýšlel o přihlášení k jinému! Potřeboval jsem tento závod více pro hlavu než moje tělo.

Vtipně jsem řekl Benovi, že moje strategie pro tento závod bylo: „Nebuď A-díra a modlit se.“

Jsem notoricky známý tím, že chodím ven, rychle i bonting. Takže jsem byl odhodlán jít ven při 4 hodinové rychlosti maratonu a také zjistit, jestli bych mohl udělat několik nepříznivých rozdělení. Pamatujte, že jsem se pro tento závod vůbec nezúčastnil, takže jsem byl k dispozici možnosti, že by bylo nesmírně těžké mít skvělý závod – tam přichází modlitba.

Pohánil jsem každých 5 mil a také jsem využil nové bloky Margarita Clif s 3x sodíkem originálů na Mile 5 a 15. Poslední 2 roky, kdy jsem udělal LB, jsem dostal nejhorší křeče v mých čtyřkolkách (cítím se jako moje Celá svalová hmota měla křeč!). To se nestalo letos! Věřím, že další sůl (od solení mého toastu, usrkávání nuunu i bloků) to zabránilo.

Věřil jsem, SC Braga Dres že stále chodím trochu rychle v 8: 50. let prvních pár kilometrů, ale pořád jsem vstupoval do sebe. Mým cílem pro první polovinu bylo „zachování energie“. Chtěl jsem využít co nejvíce bitové energie a uložit ji pro druhou polovinu.

Viděl jsem Ben na míli 12, stejně jako doplnil mé lahve na vodu (použil jsem svůj palivový pás se 2 lahvemi). On je nejlepší!!!

Protože to bylo potřetí tento program, pochopil jsem, že jsem podzim na Mile 17 poblíž Cal specifikuje Long Beach, protože je to kopcovitá. V loňském roce jsem tam narazil do zdi a bylo to hrozné. Letos jsem pochopil, že to přichází, poháněl a zůstal pozitivní. Běžel jsem i mimo školu a také jsem se soustředil na „nahoru i přes“ kopce.

Pak jsem nakonec zapnul svou hudbu. Zachránil jsem to za posledních 6 mil. (<- Ve zpětném pohledu věřím, že by to bylo brzy, mě to přimělo jít ven stejně rychle, mít žádnou hudbu v časných mílech, aby mě udržovala více sebevědomí.) Po CSULB je mírný sklon a také se vydáte zpět na pláž/povrch. Pořád jsem čekal na své Quad Cramps, abych našel, a dokonce i jedna z pomocných stanic stříkala mi nohy a udržovala ten magický svalový hmota sprej (to jsem udělal minulý rok a také křeče stále přišly). Žádné křeče. Čekal jsem, až se zabouchne do zdi. Viděl jsem lidi kolem mě chodit po kopcích. Viděl jsem, jak se jejich typ rozpadá. Čekal jsem, až se mi to objeví. Žádná zeď. Nikdy jsem na tomto závodě Inter Milan Dres nenarazil na zeď! I kreditní historii štěstí, pohánění a také skvělý den.

Na Mile 24 jsem běžel u Boothu jediného běžce a jeden z jejich běžců právě přišel do konce. Běhali jsme spolu z Mile 24-25 a také to bylo něco jako 8:34?! Oba jsme věřili, že se druhý člověk pokouší rychle. Mluvte o nepříznivém rozdělení! To byla moje nejrychlejší míle celého závodu!

Bohužel jsme se navzájem ztratili na asistenční stanici kolem 25, ale když jsem viděl, že jsem právě běžel tak rychlou míli, kterou jsem stále tlačil. Pochopil jsem, že v tomto bodě se chystám na PR, a také jsem si myslel, že bych to měl běžet (ne zakopat).

Protože někdo, kdo není přirozeným běžcem, můj závodní výkon do značné míry závisí na tom, jak se moje tělo cítí v den závodu. Moje polovina i plná PRS byla, když jsem měl jen skvělý den – ne nutně po týdnech bláznivého tréninku na PR. Ale běžel jsem chytřejší, ne těžší, stejně jako to bylo více než polovina bitvy.

Můj oficiální čas maratonu je 3:55:03 Typické tempo: 8:58

Šel jsem říct Steveovi „Ahoj!“ na festivalu povrchové linky:

Poté jsem byl vyčerpaný, stejně jako jsme zamířili přímo k mámě. Místo ledové lázně jsem se ponořil do chladného bazénu

Bylo chladno, ale ne přesně mučení ledové lázně.

A užil si pár Benových hranolků. Jeli jsme však na místě na metodě, ale neměl jsem hlad vůbec. Jen jsem se cítilzničil víc než cokoli jiného.

Přesto jsem popíjel čokoládové mléko od Steva!

Zbytek dne zahrnoval BBQ pro domácnost, aby oslavil něco pro mého bratra. Měli jsme Carne Asada, lososové hamburgery, bramborový salát, fazole, rýži i Fideo. Tak dobré!

Proto jsem si v sobotu udělal dort Funfetti.

A měl jsem na oslavu velkou hubenou ženu Margarita X2!

Dnes ráno jsem trochu bolestivý – hlavně moje čtyřkolky i prsty, ale celkově se cítím skvěle! Další je New York Marathon !!

Od té doby stále plánuji běžet NY, jen abych si to užil (ne na čas), protože je to jednou, co udělám ten legendární závod. Pr-ing na Long Beach mi dokázal, že loňský závod nebyl náhoda, stejně jako bych mohl být 4.

Chci opravdu zažít a užívat si NY Mary a také si vybrat, co bude dál. Stále uvádím, že odvedu do důchodu své maratonské boty a zůstanu s Halfs, ale toto konečné rozhodnutí učiním po 4. listopadu.

Včerejší maraton byl pro mě #5 a po každém z předchozích přísahami, které to bylo poslední. Cítilo se to jinak, trochu jako jsem se nechtěl lehnout a hned po smrti. Hmmm. Mám pocit, že musím hodně věřit, ale prozatím se vyhřívám ve svém maratonu PR

Otázka: Co jsi udělal tento víkend?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Pokračujte s nimi:

Surf City Half Marathon výsledky a také rekapitulace

Surf City Half Marathon výsledky a také rekapitulace

Surf City Marathon a také poloviční maratonské výsledky a také rekapitulace. Obrázky a zábava z Half Marathon Run in Huntington Beach

OC Half Marathon výsledky a také top 13 hlavních událostí

OC Half Marathon výsledky a také top 13 hlavních událostí

OC Marathon a také poloviční maratonské závody. Rekapitulace oranžové oblasti a nejlepší části běhu 13,1 mil. diskontní sazby pro ostatní

Znamejte výsledky závodu Marathon-Big a také rekapitulace

Znamejte výsledky závodu Marathon-Big a také rekapitulace

Revel Revel Run Race Series Marathon Obrovský medvědí závod rekapitulace a také seznam 10 nejlepších. nejlepší kilometry vzpěry obrovského medvěda a také běh s mým

Irvine Half Marathon Race Rekapitulace

Irvine Half Marathon Race Rekapitulace

Half Marathon Race Recap a také recenze. Irvine napůl bláznivý poloviční maraton běžící program a také hodnocení rasy a tipy pro

Co jíst před pozdní polovinou maratonského závodu

Co jíst před pozdní polovinou maratonského závodu

Co jíst před odpolední polovinou Marathon Rock N Roll Las Vegas. Přesně jak pohánět před půlmaratonem nebo maratonem lat

AFC Half Marathon Race Rekapitulace a fotografie

AFC Half Marathon Race Rekapitulace a fotografie

Nejlepší americké město (San Diego) Half Marathon Race výsledky i rekapitulace. AFC Half Marathon Photos. Běží

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.