Francouzský toast pátek a Rain Guy

jsem byl v poslední době nejhorší s vydáváním rutinní rutiny? Chápu, že nikdo nesedí na svém počítači na své příspěvky, ale vadí mi to, protože mám nějaký problém s mozkem, kde se změním na dešťový chlap, pokud nezůstanu se svým bitovým plánem. „Soudce Wapner“ Dustina Hoffmana je můj „Wake Up v 6, Run, Eat“.

Vyděsím, jestli to tak nejde, ale protože nepracuji, zůstal jsem pozdě a vstával pozdě. To nefunguje, protože jsem ranní člověk.
Moje nejnovější videa

Běh tipu zůstává zdravý během ohniska COVID19
Běh tipu, aby zůstal zdravý během ohniska koronaviru. Můžete běžet a také chodit venku během pobytu v domě? Zde je připomenutí, které vám pomůže zabránit dotyku s vašimi dohodou …

Více videí

0 sekund 2 minut, 25 sekund

Další
4 minutové stojící jádro cvičení pro běžce
04:31

Žít
00:00
08:21
02:25

Dovolte mi dodat, že jediným důvodem, proč dokonce chápu o tomto filmu, je, že někdo vysvětlil tuto podobnost se mnou poté, co jsem vyděsil, že jsem jednou mimo rutinu. Ale technicky jsem celý film nesledoval. Je to na mém seznamu úkolů, UNAM Pumas Dres ale metoda daleko po „-zabalení mého života a také se pohybuje po celé zemi“. Možná tedy nebudu mít možnost zastavit se a na chvíli se na to dívat?

Každopádně se mi to omlouvám, stejně jako vám za to, že jste chudý blogger.

Odpouštím mi a také se vrátím podle plánu … teď!

Dnes ráno jsem se probudil nadšený z kop boxu! Opravdu doufám, že v Kalifornii objevím třídu s podobným stylem !!

Než jsem narazil na KB, udělal jsem všechny mé preferované páteční snídaně – francouzský toast!

Ve směsi: vaječné šlehačky, skořice, vanilka, sůl, stevia. Završeno PB a sirupem.

Po KB jsem se osprchoval ve fitness centru a běžel několik pochůzek, včetně jednoho na Costco, když jsem jedl vzorky oběda.

Nefotografoval jsem své vzorky (ne že jsem nad tím, ale právě teď nemám smysl ani střílet). Ale ten chlap má fotografie vzorků z celého světa. Vzorky Costco z celého světa.

Vlastně jsem měl tenhle …

Oh, stejně jako tenhle …

Kdybych už nebyl ženatý, byl bych kolem toho chlapa. Jen řekni.

Po mém Costco binge jsem zamířil k TJ. Když jsem spatřil svůj třetí jako (po Ben i The Costco, samozřejmě, samozřejmě jsem procházel Real Sociedad Dres uličky, když jsem Athletic Bilbao Dres spatřil svůj třetí jako (po Ben i vzoru Costco).

Mandlové máslo Trader Joe s pečenými lněnými semeny !!!

Předpokládám, že moje zhroucení uprostřed obchodu fungovalo stejně dobře, protože zázračně dostali víc. Zeptal jsem se, jestli to bylo jen pár posledních z toho, co objevili vzadu, ale manažer uvedl, že je nabídnut na objednávku, takže by to měli mít znovu. Řekni děkuji tj.

Právě jsem dostal dům a také jsem měl svačinu popcornu, Larabar i meloun. Dnešní jídla skončí extrémně náhodné. Ale můj život je teď opravdu náhodný, takže věřím, že je to v pořádku.

Protože opouštím MD a také mé nádherné fitness centrum za 10 dní, zkusím to a také zasáhnu každou třídu KB, kterou mohu! Možná za to budu muset vyhodit odpolední cvičení (což nenávidím), ale stojí to za to.

Doufám, že jste pátek dobře?

Uvidíme se později!

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.