Bývalý konkurent UFC Jason Day udělil minulý týden v souladu s kolizí

ve výši 340 000 $, která byla porotou Britská Kolumbie udělena bývalé konkurenci UFC Jason Day zhruba 340 000 dolarů v souladu s tím, co [ukázalo se, že je] povoláním s kolizí motorových vozidel.

Den byl na kole zasažen SUV a také utrpěl chronická poranění měkkých tkání na kolenou i kotníků. Zatímco zranění se mu nezabránila v tom, aby usiloval Leicester City Dres o četné úsilí, které projevili, také pro vysokou fyzickou daň MMA, stejně jako nikdy už nikdy bojoval. John Cameron, denní právník, ověřil, že porota udělila 50 000 dolarů za „sníženou výdělečnou kapacitu“, která do dne ukázala peněžní realitu ztracené profese.

Porota byla mnohem robustnější ve svém neobvyklém hodnocení (peníze na bolest, stejně jako utrpení, jakož i ztráta potěšení ze života) a také vyhodnotila škodu za tuto ztrátu za 325 000 USD, což je číslo poblíž vysokého konce, co může být oceněn v Kanadě, pravděpodobně v poděkování vynikající ztráty sportovního dne věnoval četné roky Boca Juniors Dres jeho života. Celosvětová cena byla poté snížena o 10%, aby se zohlednila přispívající nedbalost ze strany dne.

Není jisté, zda se ICBC (poskytovatel pojištění pro Motorist At Fault) bude odvolávat. Nepříjemné ocenění je náchylné k kouzlu, protože se blíží kanadskému „hrubému hornímu limitu“, která je normálně vyhrazena pro katastrofická zranění a v současné době je přibližně 360 000 USD.

Doufejme, že neexistuje žádné kouzlo a také poskytovatel pojištění aspektuje hodnocení Tigres UANL Dres poroty ohledně neobvyklé ztráty kariéry MMA.

________________________

Aktualizace 10. září 2014 – Včera Jason Day ověřil prostřednictvím Twitteru, že v této záležitosti určitě zavádí kouzlo poskytovatele pojištění podpory. Tento krátký článek aktualizuji, pokud/když kouzlo uzavře.

reklama

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Kanadská národní boxová mistry ve výši 1 000 000 $ Situace pro zranění rukou dodržovalo odvolání 22. dne 2013
UFC by neměla zesměšňovat konkurenční poranění mozku 15., 2022
Josh Barnett nejnovější konkurent UFC, aby podnikl právní kroky proti doplňkovému podnikání v souladu s pozitivním dopingovým testem 10, 2018 s 1 komentářem

Leave a Reply

Your email address will not be published.