5 metod, které mají být zdravé za méně než 10 minut denně

Mnoho z nás je uvíznuto v domácnosti, nyní se snaží žonglovat s prací z domova a zabránit tomu, aby se naše mladí lidé proměnili v zombie na obrazovku, a také zachovávali nějaký smysl pro domov objednat. Dostaneme to, žonglování je skutečný: objevování času na sprchu a Gamba Osaka Dres také čištění zubů Několik dní se může zdát jako boj, natož se hodí do tréninku!

Cvičení zdravých rutin však nemusí trvat hodiny z vašeho dne. Stanovením záměru a také mít pozitivní výhled může být Ekvádorská fotbalová reprezentace Dres mnohem snazší, než věříte, že se potěší při zdravých jídlech, objevíte čas na fitness, zachytíte v nějaké rychlé úlevě z úzkosti, stejně jako navíc na skvělou noc spánku . Tip: Možná dokonce budete moci najmout své mladé lidi, aby se připojili, a také zastavit tyto časy na obrazovce, aby se úplně vymkla kontrole.

Zkuste vyřezávat méně než 10 minut svého dne, každý týden, a také si všimněte, jak se cítíte do konce týdne!

Jednu minutu k mnohem více vědomí jídla. Intuitivní stravování je jednou z metod, jak posílit vaše zdraví a wellness, stejně jako ve stavech vědců! Tento týden vyberte snídani, oběd nebo Brazilská fotbalová reprezentace Dres večeři a věnujte jen 60 sekund jakémukoli typu jedné z těchto vědomých akcí:

Procvičujte hluboké dýchání: před vnesením do prvního kousnutí zkontrolujte svou mysl i žaludek.
Před jídlem vypijte sklenici vody.
Zpomalte, posaďte se a také se najděte od rozptýlení.
Udělejte si chvilku a prohlédněte si svou změnu plnosti při jídle a přestaňte se přejídat.
Udržujte fyzický nebo online sledovač a zapište si, co jíte, a také emocionální narážky, které vás mohou vyvolat k jídlu z důvodu, které nejsou loděny.

Týden zdravých brekkies za tři minuty. Užívání větší snídaně než večeře může pomoci zastavit obezitu a pomoci s řízením hladiny cukru v krvi. Jak přesně můžete udělat zdravou i vydatnou snídani, která je také rychlá i snadná? Udělejte obrovskou dávku přes noc oves, když týden! Integrujte oves, mléko, jogurt a ovoce do nádoby a chlazení. Každé ráno zmocněte misku, jídlo po několika hromadných lžičkách, vrchol s posypáním ořechů nebo semen, stejně jako posypeme mléka – loila!

Potřebujete mnohem více nápadů? Prohlédněte si těchto 16 snídaní nebo při opravě, základní občerstvení může být mnohem lepší než nic vůbec!

Udělejte krátké, 10minutové (nebo méně!) Cvičení. Stisknutí krátkých tréninků po celý den zahrnuje významné odměny. Nejen, že vás to přiměje k nixu, že all-nebo-wothing myšlení, které vám může bránit v tom, abyste se přizpůsobili, ale jen jedna minuta intenzivního přerušovaného cvičení třikrát týdně má zdravé výhody.

V části Nalezení aplikace Fitbit můžete objevit krátké prémiové tréninky, jako je 10minutové jádro, stejně jako nohy s instruktorem Fitbit nebo 5minutový trénink s plochým břichem AB s popsugarem. Jen si pomyslete: Pokud tento měsíc přidáte pětiminutový cvičení každý den, dosáhnete asi 155 dalších minut fyzické aktivity, které všechny sčítají, když pracujete na zasažení pravidelného cíle 150 aktivních minut!

Squashova úzkost za tři minuty. Pochopili jste, že bylo prokázáno, že pouze dvě minuty průvodce dýchání minimalizují klidovou srdeční frekvenci? Nehledejte navíc ne, než je funkce zpět na konkrétních zařízeních Fitbit! Nebo vyzkoušejte jednu z 3-4minutových meditací za úzkost ve Fitbit Premium.

Svítí na skvělý noční spánek za 10 minut. Cítíte se trochu zraněné nebo neklidné před spaním? Vyzkoušejte skenování celého těla, abyste uklidnili svou mysl a jednoduchost vás do skvělého nočního spánku. V aplikaci Fitbit klepněte na kartu Find a také pod všímavostí, objevíte řadu možností včetně meditací pro spánek, kopání zvuků zpět a příběhy pro spánek.

Pokud vás zajímá, kterou metodu je nejprve zdravý, přemýšlejte o tom, která akce vám může tento týden nejvíce přínosem a odtud. Každá akce, kterou podnikáte, bez ohledu na to, jak malá, je krok v ideálním směru. Máš to!

Tato informace platí pouze pro akademické funkce a také není míněna jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Nesmíte tyto informace využívat k diagnostice nebo léčbě problému nebo stavu zdraví a zdraví. Než změníte stravu, vždy zkontrolujte svého lékaře, změníte své spánkové návyky, užívejte doplňky nebo spusťte novou rutinu fyzické zdatnosti.

Jamie Wise

Jamie Wise, registrovaný dietotický výživu, je trenérem Fitbit Health and Wellness. Je aktivní členkou Akademie výživy a dietetiky se zkušenostmi v podnikání i vědecké wellness. Když nečistíte, můžete objevit Jamieho cyklistiku, turistiku, batoh, stejně jako paddleboarding se svým štěňátkem a další polovinou kolem severozápadního Pacifiku.

Leave a Reply

Your email address will not be published.