3 pohyby pro silnější jádro

ABS – zejména když jste na pláži – mohou být docela viditelné svaly, takže se obvykle ptám na své oblíbené jádrové pohyby. Ale jádro je mnohem víc než vaše žaludeční oblast: je to skupina svalů od vašich ramen až po boky. A když cvičíte a posilujete jádro, vytvoříte základ, který vám může pomoci lépe a normálně vést lepší život.

To znamená, že standardní ABS se pohybuje jako drty, které by mohly pomoci tón vašeho břicha, ale nemusí nutně posilovat vaše jádro. Kroutí pracují vaše tělo v omezeném rozsahu pohybu a zaměřují se pouze na malou oblast. Moje víra Olympique Marseille Dres je mnohem více, které se pohybujete funkčně – to znamená, jak byste přirozeně v každodenních činnostech – a zacházeli se svým tělem jako s celou jednotkou, trénink se stává mnohem efektivnějším a může vám pomoci lépe hrát v každém sportu – ne na zmínku zastavte zranění.

Zpět k mým oblíbeným jádrovým pohybům: drtí? Vliv na nižší nohu? Ani náhodou. Tady jsou tři, které miluji:

Vytvořte silnější jádro s 3 oblíbenými pohyby Gabby

1. Kettlebell Snap

Postavte se s lehkou konvicí (takže vám umožní houpat se bez příliš velké výzvy), s nohama bohole od sebe a dlaně směřující k tělu. Vaše hrudník musí být vzhůru a vaše ramena dolů.
Udržujte ruce natažené, ale uvolněné, přitáhněte abs směrem k páteři a změkčte kolena (takže nejsou hyperextended).

Udržujte svou váhu v patách, závěsněte z boků, abyste spustili zadní část dozadu a směrem k podlaze. Poté protlačte paty dolů a stiskněte boky nahoru a dopředu – zatímco otočte hmotnost směrem k výšce hrudníku.

Když se kotle sestupuje, znovu se ponořte s vaší váhou v patách a nechte konvici sestoupit mezi nohama, než ho znovu vyloží na další opakování. Opakujte pro 5 až 15 opakování v závislosti na úrovni vaší kondice.

2. Vpřed a zad plíce

Vpřed: Postavte se s nohama bohole a s hrudníkem nahoru a abs se vtáhnou dovnitř, vykročte vpřed s ideální nohou, spusťte tělo, dokud vaše ideální stehno nebude rovnoběžné se zemí. Protlačte ideální nohu a přiveďte ji zpět. Opakujte s levou stranou a střídají se pro 10 až 20 celkových opakování.

ZPĚT: Postavte se s nohama hip-distance a s hrudníkem nahoru a abs vtáhnou dovnitř, vydejte ideální nohu dozadu a spusťte tělo, dokud levé stehno nebude rovnoběžné se zemí. Držte hruď nahoru, protlačte levou nohou, abyste přivedli ideální nohu zpět na začátek. Alternativní strany pro 10 až 20 opakování.

3. Dřevěné kotlety

Držte Mexická fotbalová reprezentace Dres lehkou činka nebo medicínu s oběma rukama a stojte s nohama o něco širší než vzdálenost kyčle. Přitáhněte abs do do své páteře a dřepu – zatímco souběžně svrhněte váhu směrem k levé noze. Poté zvedněte a přiveďte váhu přes tělo a nahoru přes ideální rameno, což umožňuje vašemu tělu otočit se a vaše levá noha se otáčí. Před přepínáním stran opakujte pro 5 až 15 opakování.

Kredit navíc:

Ve skutečnosti je to povinné: Nejlepší jádro cvičení je to, co si vložíte do úst. Nezabíjejte mě, ale výživná, dobře zaoblená strava má mnohem větší dopad na vaši bříško Celta de Vigo Dres oblast než jakékoli cvičení, které vás mohu přesvědčit, abyste to vyzkoušeli. Spánek je dalším hlavním hráčem, když se týká budování silného základu. Získání dostatek Z pomáhá vašim svalu zotavit se a udržuje úzkost pod kontrolou. Nedostatek spánku může také přispět ke zvýšení hladiny kortizolu, něco, co může přímo ovlivnit vaši střední sekci.

Tato informace je pouze pro vzdělávací účely a není určena jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Tyto informace nesmíte používat k diagnostice nebo léčbě zdravotního problému nebo stavu. Před změnou stravy se vždy zkontrolujte se svým lékařem, změníte své spánkové návyky, užívejte doplňky nebo spusťte novou fitness rutinu.

Gabby Reece

Světově proslulý sportovec, autor bestselleru New York Times, manželka a matka. Gabrielle Reece je bývalá profesionální plážová volejbalová hráč a byla první mluvčí Nike. Má vášeň pro zdravý život a kondici, která formovala její okupaci a z ní z ní je populární vůdce ve světě zdraví a wellness.

Leave a Reply

Your email address will not be published.