Přiznání čtvrtek – Chci 2 krabice vína

Je to příliš dlouho, co jsem udělal přiznání čtvrtek a moje katolická vina mě zabíjí. jen Bůh mě teď může soudit.

1. Dnes byl tak hezký, že jsem byl šťastný, že teď nemám „skutečnou“ práci. To znamenalo, že PSV Eindhoven Dres bych mohl projít dlouhou procházku a užívat si její krásy.
Moje nejnovější videa

Pak byla pryč – recenze knih
Dobrý poslech – série recenze knih a podcastů
Pak byla pryč od Lisa Jewell – k dispozici na Audible, Amazon nebo kdekoli se prodávají knihy.

Je „pak byla pryč“ dobrým poslechem? Tady je moje recenze!

Další recenze, odkazy a nápady, podívejte se na runEatrepeat.com

Více videí

0 sekund 4 minut, 20 sekund

Další
Neortodoxní kniha a recenze Netflix
07:28

Žít
00:00
08:21
04:20

2. Přiznávám to, protože je to náhodné – toto je moje oblíbená znamení.

3. Cítil jsem se provinile za to, že jsem jedl tento jogurtový dopoledne, protože jsem se po snídani nevyvinul žádné úsilí k jídlu BFL. Ale to trvalo jen vteřinu, když jsem si uvědomil, že udělám z břicha prioritu, dokud nebudu 100%.

4. Procházím La Croixem, jako by to byla voda. Počkejte, je to tak … v pořádku, pak toto přiznání vezmu zpět.

5. Moje dodávka CSA byla tak hezká, ale musel jsem to zrušit, protože to stále přichází v inopportune Times, bude to moje poslední na chvíli.

Myslím, že Brazilská fotbalová reprezentace Dres Vegas bude chybět krabice.

6. Ben si často stěžuje, že máme příliš mnoho jídel a tupperware. Pak jsem si koupil víc. Podle mé obrany jsou to skleněné a BPA zdarma! Ale myslím, že by raději dostal rakovinu, než se vypořádat s dalším jídlem.

7. Úplně jsem zapomněl, že vařím vejce s pevnou, a netuším, jak dlouho se vařili. Naštěstí vyšli perfektně a skořápka byla také velmi snadno odstranitelná!

8. Jsem v mexickém čase. To znamená různé věci v různých dnech, ale dnes to znamenalo, že sundám náš strom, protože je to den tří králů v Mexiku. Mexičané (a potenciálně jiní hispánci, jak mohu mluvit jen za své peeps) věří, že je to den, kdy se 3 moudří muži konečně dostali k Ježíši a přinesli mu dary. Takže dnes je den mnoho výměnných dárků!

To také znamená, že Vánoce jsou oficiálně u konce. Vypískat.

9. Potřeboval jsem značné odpolední občerstvení, protože jsem Manchester City Dres byl velmi hladový a ne zábavný, že jsem byl kolem (přečtěte si: špatné slovo, které nechci psát, protože nechci být zakázán na vašem místě zaměstnání).

Výše uvedené občerstvení to vůbec neřešilo, takže jsem se vrátil na plnou PB & J Sammie (polovina zde zobrazená).

10. Neměl jsem tušení, co s tímto červeným mangoldem dělat, takže jsem to jen roztrhl a přidal ho na večeři.

Vyrobil jsem krémové těstoviny s mletým krůtou, houbami a rajčatovou omáčkou. Udělám to krémovou přidáním šálku řeckého jogurtu – to také zabalí nějaký extra protein!

Moje máma a táta se sem zastavili na cestě domů z Las Vegas, aby vyzvedli Matta. Udělal jsem je na večeři a všichni milovali toto těstoviny! Miluji, že je to také velmi snadné.

11. Moje máma mi přivedla zpět nějakou tmavou čokoládovou m & ms z M & Ms World na pásu. Měl jsem je zachránit na svůj podváděcí den, ale protože jsem se nedodržoval nic kromě vůle mého parazity břicha, snědl jsem je.

Jak již bylo řečeno, uvědomuji si, že jsem jen 3 dny do BFL a už selhávám. Neobviňuji to úplně na parazity (i když se mi líbí, že si to v životě jednou beru na sebe). Jíst více bílkovin a častěji je pro mě podstatnou změnou. I když jsem před pokusem o BFL jedl relativně zdravý, snědl jsem velmi vysokou karbovou stravu. A také jsem se nedržel žádnému druhu rozvrhu ani nic nepočítal. Nemyslím si, že jsem byl připraven na všechny změny a přípravné práce nezbytné k úspěchu v tomto plánu.

Ale byl jsem tak nadšený, že jsem to zkusil, jsem zklamaný, že to nebyl snadný přechod. Můj žaludek se dnes cítil lépe po jogurtu, takže doufám, že mi aktivní kultury pomohly a zítra budu na plánu 100%.

12. Vrcholem mého dne bylo sledovat, jak tento starý asijský muž jezdí na mě na kola růžové malé holčičky. Na řídítkách = 2 krabice vína. Je chladnější než já z tolika důvodů. Question: Co se přiznat?

Bonusová otázka – někdo má nějaké dotazy, aby se zeptal Monicana? Potřebuji nějaké.

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

PodílPošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.