Canelo Alvarez a NSAC souhlasí s 6měsíčním pozastavením pro „poskvrněné hovězí“ clenbuterol nalezení

dnes Saul „Canelo“ Alvarez a Nevada State Athletic Commission souhlasili s 6měsíční pozastavení pro boxera, který porušil státní dopovací standardy požití clenbuterol.

Alvarez tvrdil, že pozitivní test na drogy lze vysledovat až po zkažené mexické hovězí maso. Jak již bylo dříve diskutováno pokyny Nevada, umožňují minimalizované pokuty a dokonce ani žádné pozastavení v případech, kdy lze pozitivní test na drogy vysledovat zpět ke kontaminaci. Existuje alespoň jeden precedens Nevady, který v takových scénářích pozastavil bojovníka, ačkoli k tomu došlo před přepracováním předpisů Nevady proti dopingovým předpisům v roce 2016.

Namísto testování Real Sociedad Dres obrany na její zásluhách Alvarez a NSAC souhlasili s retroaktivním retroaktivním únorem 2018 (datum jeho drogového testu) a bez pokuty. V dohodě Alvarez potvrzuje, Celta de Vigo Dres že se dopustil porušení antidopingu vzhledem k „přísné odpovědnosti“ krajině pokynů Nevady, ale zamítl úmyslné požití drogy. Kromě pozastavení Alvarez souhlasil s tím, že zaplatí a absolvuje test moči před jeho dalším zápasem v Nevadě, který lze naplánovat již 17. srpna 2018.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Podívejte se na právní prostředí pro Doping Sluchovka NSAC ALVAREZ 29, 2018 s 2 komentáři
Nevada State Athletic Commission Review SS Lazio Dres Anti Doping Regulations 11, 2016in „Doping“
Nevada vypadá, že otevírají knihy promotéra antidopingové smlouvy 27., 2016 s 3 komentáři

Leave a Reply

Your email address will not be published.