Jeden mnohem více den

včera v noci, když byl můj let zpožděn čtyři hodiny, přeplánoval jsem to dnes v 20:30. Nakonec jsem měl celý den navíc se svou maminkou a Mattem v Disney World!

Jsem opravdu potěšen, že to vyšlo a dalo mi více času s rodinou. Je to legrační, protože poté, co jsem se přihlásil na včerejší let, jsem zavolal Ben a byl velmi smutný z toho, že jsem opustil svůj fam.
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 2
Marathon Training Journal Den 2. RunEatrepeat.com

Více videí

0 sekund 1 minuta, 45 sekund

Další
4 minutové stojící jádro cvičení pro běžce
04:31

Žít
00:00
08:21
01:45

Když byl let zpožděn, nebyl jsem si jistý, jestli musím počkat na své letadlo nebo jen změnit lety. Ben mi řekl, abych si znovu rezervoval další den a vzal to jako dar od Boha? A udělal jsem to.

Dnes ráno jsem se probudil a procházel se po okolí. Nechtěl jsem běžet, protože moje koleno bolí třetí nebo čtvrtý den v řadě běhu, takže jsem si myslel, že je nejlepší to vzít snadno.

Na procházce jsem zvedl ledovou kávu Dunkin Donuts Iced Coffee, ale není tu fotka, protože jsem neměl fotoaparát.

Když jsem se vrátil, udělal jsem …

Ovesné vločky v hotelovém pokoji = okamžitý oves vyrobený z horké vody z kávovaru.

Ben a já jsme chodili na silnicích jednou za měsíc v Kalifornii a já jsem se stal docela hotelovým pokojem ovesné vločky! Když cestuji jen pro případ, kdy cestuji jen pro případ, kdy cestuji!

Před přidáním vody …

Snídaně je nejlépe potěšena s výhledem …

Přidal jsem hrozny, protože je miluji.

Zůstali jsme v paláci Buena Vista. Je ideální přes ulici od centra Disney. Tento hotel se mi opravdu líbil. Poloha a služba jsou skvělé. K dispozici je fitness místnost, kyvadlová doprava do Disney Parks, malý obchod s jídlem a další. Nejdůležitější však je, že bylo snadné vystoupit z hotelu a běžet na boční procházce v bezpečné a čisté oblasti.

Strávil jsem den v Epcotu a podařilo se mi přimět Matta, aby se dostal na několik jízd, z nichž byl vyděšený. Poděkoval mi poté, přísahám!

Hodně Arsenal FC Dres zajímavé jízdy bylo takové, kde vám ukázaly některé jídlo, které se pěstuje v Epcotu a začleněno do některých jídel. I když to bylo obecné, jsem velmi potěšen, že povědomí je přivedeno k jídlu místních rostlin!

Růžiční klíčky mě nadchly. Myslím, že jsem křičel: „Můj oblíbený!“ Když jsem viděl tuto rostlinu. Pokud byste se snadno rozpačili, neměli byste se mnou být na veřejnosti.

Jedná se o květináč, kde ryby žijí na dně a rostliny se pěstují nahoře. Ryby údajně pomáhají oplodnit rostliny a rostliny pomáhají udržovat rybí Spojených Států Amerických fotbalová reprezentace Dres vodu čistou.

Našel jsem na oběd misku tofu nudle v zemi. Jsem potěšen, že v Disney World Parks existuje několik vegetariánských možností. Jak již bylo řečeno, ve skutečnosti to nebylo dobré. Oceňuji však úsilí o vegetariánské možnosti, které nejsou jen „můžeme kuře opustit ten kuřecí plášť, pokud chcete“ (to bylo pro mě zvyklé včera). Takže mi prodáte salát za 9,50 $? Dík.

Budu psát seznam dobrých vegetariánských možností a přidat jej na moji nadcházející stránku Travels. Viděl jsem spoustu otázek zdravotních/stravovacích nástěnných desítek lidí, kteří kladou otázky na toto téma. Držel jsem oči oloupané, abych udělal rekapitulaci.

Zbytek svého salátu jsem také snědl z minulé noci a přidal jsem pevně vařené vejce pro bílkoviny.

Během dne byly konzumovány náhodné občerstvení. Ale ten nejlepší byl nalezen, když jsem identifikoval tento Viking v Norské oblasti Epcot…

Přinutil mě myslet na své vlastní Viking doma …

Svou mámou jsem sdílel mandlový preclík (a přinesl jsem jednoho domů pro Bena). Nevím, proč to ve skutečnosti nevypadá jako preclík, ale je to. Je to obecně šupinaté sladké chléb přelité polevou a mandlemi.

Prošli jsme také atrakcemi v Mexiku mé vlasti …

A potěšilo to potěšení z ohromujícího počasí, jízdy a pěkného parku?

Nakonec jsem musel opustit park a dostat se do hotelu, abych získal své tašky a chytil můj let.

Večeře – musel jsem si vyzvednout večeři na letišti a před rozhodnutím jsem prohledal své možnosti. Myslel jsem, že Sbarro zněl lahodně, ale na rozdíl od místa pizzy měl zdravé možnosti. Byl jsem rozdělen?

Opravdu jsem chtěl Sbarro, ale nechtěl jsem se cítit provinile za doplnění vzhledem k tomu, že jsem na této cestě už tolik snědl! Když jsem se rozhodoval, byl jsem vlastně na telefonu s Benem a dal mi několik dobrých doporučení (která se stane mojí novou dietní mantrou – TBA).

Mám Sbarro.

Špenát a houba pizza. West Ham United Dres Požádal jsem o nejmenší kousek a dívka se na mě pohlédla divně. Ale bylo to perfektní.

A zeleninu. Chtěl jsem zahradní salát, ale všichni byli venku. Zeptal jsem se pracovníka, jestli má hodně oleje a on řekl „některé, ale ne tunu“ (což naznačuje tunu). Rozhodl jsem se to vybrat.

Teď si užívám dezert v letadle a píšu vám skvělé lidi?

Celkově jsem měl na této cestě vynikající čas! Myslím, že jsem věděl, že se budu bavit, ale ve skutečnosti jsem šokován tím, jak moc jsem se v tom všem potěšil!

Udělal jsem eaT příliš spousta sladkostí a shovívavých potravin. Ale vím, že nikdy nesmíte zhubnout na dovolené, pokusit se jen přijímat zdravá a báječná rozhodnutí?

Mým cílem na dovolené je většinou potěšit jídla, ale přestat jíst, než budu plný. A moje jediná hrozba je, že jsem to moc neudělal. Zítra jsem však zpět na voze a jsem rád, že jsem měl skvělý čas!

Myslím, že je to všechno o rovnováze, že?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále se rozhodněte:

Běh na Marco Island Florida 2021

Běh na Marco Island Florida 2021

Kde běžet na Marco Island Florida. Běh nápadů na cestování a letní plážové výlety. Florida Run Blog a

Fotografie z Las Vegas Food a Paris Hotel z půlmaratonského víkendu

Fotografie z Las Vegas Food a Paris Hotel z půlmaratonského víkendu

RNR Las Vegas Half Marathon Travel Tipy. Co jíst hotelové fotografie v kasinu v Paříži a nejlepší jídlo a koktejly. Rychlý tr

Surf City Half Marathon výsledky a rekapitulace

Surf City Half Marathon výsledky a rekapitulace

Surf City Marathon a Half Marathon výsledky a rekapitulace. Fotografie a zábava z Half Marathon Run in Huntington Beach

Rekapitulace závodu Disney World 5K

Rekapitulace závodu Disney World 5K

Walt Disney World 5k Race Recopap. Spusťte Disney Expo, 5K závod a fotky startovních linek. Nápady pro spuštění víkendu WDW Race

Rekapitulace závodu Disney World 10K

Rekapitulace závodu Disney World 10K

Run Disney World Marathon Weekend 2022. Disney 10k závod recenze a rekapitulace. Top 10 fotografií a okamžiků z běhu

cestovní nápady a příběhy z dovolené v San Franciscu

cestovní nápady a příběhy z dovolené v San Franciscu

cestovní nápady ze San Francisca. Cestovní přiznání z mé letní dovolené a oblíbených míst v San Francisco Kalifornie

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.