Změňte svou okolnost, abyste zvýšili svůj život

od Matta Weika

Ne každý vychází z lůna se stříbrnou lžičkou v ruce. Pro většinu z nás musíme poškrábat, dráp a také bojovat za vše, co v životě chceme. Přesto někteří lidé očekávají, že jim to bude jen předáno, a také když nejsou, je to v jejich očích světová chyba – ne jejich vlastní. Tito lidé se dívají do zrcadla a jsou nespokojeni s tím, co vidí. Nelíbí se, kde jsou v životě. mnoho z nich nechápe, co dělat. Všichni máme možnosti s naším životem. Stejně jako pokud chcete zvýšit svůj život, budete vyžadovat úpravu své situace.

Přestaňte se potkávat s poraženými
“Ach můj bože, Matte, jsi takový šikan!” Jednoduché, Franku. Pokud jste na to porušili, s největší pravděpodobností je Racing Club de Avellaneda Dres osoba, která by měla tento krátký článek nejvíce číst. Poslouchejte, pokud se potkáte s chudými lidmi, jak si myslíte, že váš život bude vypadat? Pokud chcete zlepšit svůj život, vyžadujete upgrade lidí, se kterými se obklopujete. Když se potkáte s poraženými, nechtějí, abyste měli vynikající život. Chtějí, abyste se drželi a zůstali na své úrovni, protože jsou spokojeni a nechtějí pracovat obtížně upravit jejich okolnosti nebo zlepšit jejich život. Misery má rád společnost.

Najděte si několik nových dobrých přátel a sestavte nový kruh plný lidí, o kterých se chcete. Lidé, z nichž můžete objevit, a kdo vás přinutí, abyste zvýšili váš život, nebo vás odstraní z vlastního kruhu.

Změňte své myšlení
Metoda, o které věříte, může zlepšit váš život (nebo způsobit podzim do sestupné spirály). Pokud jste sklo je napůl prázdné typy osoby, vyžadujete, abyste začali zabývat jiným výhodným bodem života. Nemusíte být nejchytřejší osobou – jste však připraveni tvrdě pracovat, učit se a také se zlepšit. Nemusíte být nejkrásnějším člověkem – jste však připraveni zavést práci ve fitness centru a také upravit své nutriční chování. Nemusíte být nejúspěšnější osobou – jste však připraveni na práci a také upravit svou situaci.

Jen změnou vašeho myšlení z „nejsem schopen to udělat“ na „Jak to mohu udělat“, je velkým krokem nejlepším Bayern Munich Dres směrem. Přestaňte se prodávat krátce kvůli nepříznivému sebepovídání. Pokud dokážete upravit své víry z vás, nemůžete, nebo přesně jak mohu, zcela upravíte svůj věřený proces i myšlení.

Život je o volbách
80% milionářů je vyrobeno. To ponechává pouze 20%, kterým byla poskytnuta tato stříbrná lžíce maminkou i tátou (nebo předchozí generace, která za ně zanechala peníze). Teď nebudu jít po cestě mluvit o penězích a také o tom, zda to pro vás něco znamená, nicméně jednotlivci, kteří tvoří, že 80% měl nějaká obtížná rozhodnutí. Věříte, že všichni z nich byli zvýšeni v domácnosti, která měla peníze? Ne. Ve skutečnosti bylo mnoho z nich vychováno neuvěřitelně chudé. Učinili možnost upravit své okolnosti a zvýšit jejich život. Rozumí přesně tomu, jak to vypadá, a také se zdá, že vyrůstá chudí. Stejně jako tento pocit je to inspirovalo k tomu, aby uvedly, že tuto metodu už nikdy nechtějí cítit znovu. Jde o volby.

Váš osobní úspěch je ve vašich vlastních rukou. Není to v rukou vašich rodičů. Není to v rukou vašeho manažera nebo zaměstnavatele. Je to ve vašem. Nikdo pro vás dělá rozhodnutí. Takže, pokud jste nešťastní, udělejte s tím něco. Modifikace vaší okolnosti a úroveň nahoru.

Ne každý má špičkový, aby chodil na vysokou školu a podpořil své vzdělání. To neznamená, že nikdy nebudete úspěšní, držíte výkonné prostředí se společností, vyděláte tunu peněz nebo dokonce založíte vlastní podnikání. V dnešním světě máte prakticky cokoli, co si ve své ruce nejlépe vyžadujete – smartphone. Smartphone je dnes nejvýkonnějším gadgetem, který můžete vlastnit. Z toho můžete dělat cokoli. Všechno, co chcete nebo požadavek, je na dosah ruky. O tréninku úkolů nebo objevování nových dovedností z webů, jako je FC Porto Dres YouTube nebo Skillshare.com, jsou neuvěřitelně výkonné a také váš smartphone může být vozidlem.

Úspěch není něco, co lze dát. Nikdo vám to nebude podat. Měl by být vydělán z obtížné práce. Jistě, vítězství v loterii může modifikovat četné situace i situace. Na konci dne však bankujete na jedné z mnoha milionů možností, že se to stane. Měli byste vyšší pravděpodobnost, že se narodíte s dalšími prsty nebo prsty, neúmyslně udusíte v posteli, přirozeně s kvinteplety nebo zabita ohňostrojem. Morálka příběhu, nezískávejte se mít štěstí. Buďte připraveni pracovat na dohodu s tím, co v životě chcete.Přestaňte sedět a dívat se na všechny ostatní, kteří na vás chodí, abyste se dostali ke svým snem, když jste tam zůstali, pláč v rohu a věří, že život není spravedlivý. Vezměte si poplatek za svůj život. Převezměte velení své budoucnosti. Změňte svou situaci … Zvyšte svůj život!

Leave a Reply

Your email address will not be published.