Jsou uloveny události v sestavování oddílem 83 kanadského trestního zákoníku?

Jednou z otázek, která musí být ještě soudně vyhodnocena, je to, zda jsou soutěže o zápasivo nezákonné podle oddílu 83 kanadského trestního zákoníku.

Víme, že amatérské soutěže o zápas a judo jsou legální, pokud provincie nepředávají zákony naopak, protože jsou zachyceny výjimkou „olympijského sportu“ v oddílu 83 odst. 2 písm. A) zákoníku. Ale co další události zápasů, jako je podřízený brazilský turnaj Jiu Jitsu? Běhali by se ucházeli o trestní zákoník bez zavedeného provinčního rámce? Argument lze učinit v obou směrech.

Na základě výchozího bodu oddíl 83 zakazuje všechny boje s výhodou, které nesplňují výjimky v trestním zákoně, přičemž boje s výhodou jsou definovány jako „setkání nebo boj s pěstmi, rukama nebo nohama mezi dvěma osobami, Urawa Red Diamonds Dres které se za tímto účelem setkaly předchozí uspořádání provedené nebo pro ně “.

Eliminace nárazu pravděpodobně nezbavuje trestního zákoníku od spuštění kvůli zahrnutí slova „nebo“. Použití „nebo“ namísto „a“ znamená, že nezákonné setkání může umožnit použít „pěsti“ nebo „ruce“ nebo „nohy“. Není to úsek, který říká, že soutěž o zápas s podřízením bez stávek je stále setkání s rukama nebo nohama.

Zdá se, že BC, aby se vzala jednu provincii, považuje za potíže jako zachyceno podle oddílu 83 a přijala nákup v radě, což umožnilo, aby se konaly oba soutěže „zápasí se“ i ‘Jiu Jitsu‘, aniž by porušily trestní zákon.

Na druhé straně se také zdá, že bojový sportovní zákon New Brunswick také považuje soutěže za trestné zákoníku, ale nezahrnuje žádné neolympijské sportovní sporty do jejich seznamu „předepsaných“ bojových sportů.

Některé další provincie se jednoduše nezabývaly situací, která vedla k nedostatečné jednomyslnosti v Kanadě, zda má oddíl 83 za cíl zachytit události.

Na druhé straně mince lze argumentovat, že oddíl 83 nebyl nikdy zamýšlen pokrýt události drapáků. Jak bylo diskutováno s nejistotou obklopující zákonnost profesionálního kickboxu v Kanadě, když legislativa není jasná na jeho tvářích soudů, mohou se podívat na záměr zákona. Soudní dvůr se tak často dívá na legislativní argument obklopující zákon. Zajímavé je, že když byla diskutována aplikace Bill S-209 na zápas, došlo k následující výměně mezi zákonodárci:

______________________________________________________

Kyle Seeback Brampton West, ON

Děkuji, pane předsedu.

Senátor Ruciman, mám e-mail od gentlemana, který je v mé jízdě z Ontario Grappling Aliance. Samozřejmě jsem si ani nevěděl, že existuje aliance v Ontario, dokud jsem neobdržel e-mail, ale zeptám se vás i pana Pacettiho. Zdá se, že věří nebo obdržel určité pokyny, že kvůli změnám v této legislativě se nyní potýká se nelegální status.

Moje recenze legislativy naznačuje, že pokud to bylo dříve, bude to stále legální; Pokud to bylo dříve, pak to může nebo nemusí být stále nezákonné, ale bylo nezákonné začít. Nechápu, jak by tato legislativa ovlivnila zápas a alianci v Ontario.

3:45 hodin

Ontario (tisíce ostrovů a jezer Rideau), CPC

Senátor Bob Ruciman

Ne, ani nevím. Během slyšení se objevil tento problém, ne konkrétně o zápas. Neexistuje žádný známý sport, který nepoužívá pěsti, ruce ani nohy. Hovořili se o pojmenování konkrétních sportů. To by mohlo způsobit problémy, pokud v nadcházejících letech přijdou na scénu nové hybridní sporty.

Myslím, že jeho obavy mohou být zmírněny a že bude v rámci této změny v legislativě bezpečný.

3:45 hodin

Kyle Seeback Brampton West, ON

3:45 hodin

Massimo Pacetti Saint-Léonard-Saint-Michel, QC

Jako non-nowyer je můj názor, že jen něco přidáváme; Neodstraníme. Návrh zákona jen přidává „nohy“ do trestního zákoníku, takže nevidím, o jaký problém bude.

________________________________________________

Ačkoli lze učinit silným argumentem. 83 zachycuje neolymoické soutěže o zápas na základě prostého čtení definice boje s cenou, výše uvedená burza přináší do rovnice určitou nejistotu. Provincie by byly moudré řešit situaci s legislativním srozumitelností, které se zabývají tím, Tottenham Hotspur Dres jaké soutěže jsou legální a jak, pokud by vůbec měly být sankcionovány. Ticho vede k nejistotě.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako AS Roma Dres načítání …

Příbuzný

Proč Firas Zahabiho bitcoin Ploy je riskantní způsob, jak se pokusit vyhnout se trestnímu kodeaugustu 20, 2017 s 2 komentáři
Cena bojující proti stíhání a bojové sporty v Kanadě 29., 2013 v „bojových sportovních stíhání“
Více o „zkouškách“ CNMMAF – testování odstínů šedé v kanadském trestním kodefinu 24. února 2014 v „amatérském zákonu MMA“

Leave a Reply

Your email address will not be published.