Brooks spuštěn hodnocení sukně a také prozradí

potěšeno ve středu!

Dnes ráno jsem se rozhodl spustit míli do fitness centra a také udělat nějakou tolik potřebnou vytrvalost. Použil jsem své nové Brooks běžící PR Fit společně Skort a také jsem nadšený, že se o tuto recenzi podělím.
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 5
Marathon Training Running Blog – Runte Eat Repeat. Plán tréninku 5. den.

Více videí

0 sekund 4 minut, 34 sekund

Další
Dostal jsem test Covid-19
05:16

Žít
00:00
08:21
04:34

Varování: Tyto fotky byly pořízeny v mém prostoru, protože venku byla stále temná. Slunce již přichází později a dny se zkracují. Vypískat.

Před několika měsíci jsem byl požádán, abych byl Brooks Run potěšeným velvyslancem. Protože jsem už použil Brookse, skočil jsem při této příležitosti! Část partnerství naznačuje, že si mohu zdarma vyzkoušet Brooks Gear.

Výbava tohoto měsíce byla PR Fit společně Skort a tento tank D’lite Fit Together. Tuto sukni bych si nekoupil sám, protože jsem vyzkoušel běžeckou sukni dlouho a také to pro mě nefungovalo. Takže jsem se zdráhal běžet v tom.

Naštěstí mají vnitřní šortky 4,5 inseam a neklouzací obložení kolem spodní části každé nohy. SS Lazio Dres Běžel jsem jen asi 1,5 do fitness centra a 1 míle zpět, ale zůstali na místě, stejně jako moje nohy se netřít dohromady. <- to je vítězství. Mým jediným stížností je, že prostřední část nemá stahovač, kterou opravdu vyžaduji pro delší běhy. (Můj pot i zadek tažením jakýkoli typ dna, které nosím.) Líbí se mi vzhled běžeckých sukní, ale cítil jsem se trochu sebevědomý, protože je to něco nového. Ale jsem potěšen tvarem a také ho budu nosit. Chci trochu mnohem holčičí barvu, protože je to sukně i všichni - může také vyjít všechno Když jsem se vrátil, měl jsem napůl sendvič s PB & J při vaření dvou komponent. Teď se chom na borůvkách a mluvím s vámi A protože Brooks chce, aby návštěvníci RER utekli potěšeni, že poskytují jednu SKORT! Pokud chcete vyhrát Brooks PR Fit Fit společně spuštěním SKORT zanechte komentář odpovědí: Už jste někdy použili běžeckou sukni? Myšlenky? Jeden vítěz. K dispozici obyvatelům USA. Soutěž se uzavírá 9/6 v 8:00 PST. Část mého ambascadorship with Brooks zahrnuje platbu za marketing a také zcela zdarma vybavení. Pošlete mi sešit Uložit Sdílení se stará! Podíl tweet Kolík Podíl Pošta Podíl Neustále si vybíráte: Athleta Running Shorts Review Athleta Running Shorts Review Přesně jak zastavit třpyt stehenní, zatímco runninng. Nové hodnocení běžících šortek - Athleta Hiit It 9 "Recenze šortek. Co používám k tomu, abych nyní běžel nejlépe, US Sassuolo Dres stejně jako součty na počet najetých kilometrů

Co používám k tomu, abych nyní běžel nejlépe, stejně jako součty na počet najetých kilometrů

Moje současná oblíbená zařízení pro běh a přesně to, jak jsem v červenci běžel mnoho kilometrů. Měsíční počet najetých kilometrů a to, co bude dál s mým během

Recenze s provozováním sluchátka

Recenze s provozováním sluchátka

Nejlepší sluchátka pro běžce! Vyhodnocení Chelsea FC Dres bezdrátových sluchátek Aftershokz přes ušní bezdrátová sluchátka s technologií provádějící kosti.

Požadovat nové běžecké boty? Zde je přesně to, jak to můžete říct …

Požadovat nové běžecké boty? Zde je přesně to, jak to můžete říct …

přesně jak to říct, jestliJe čas získat nové běžecké boty? Návrhy, co hledat, si vybrat, pokud požadujete nový pár runn

Bez toho nemůžeš běžet

Bez toho nemůžeš běžet

Nemohu běžet bez těchto 11 položek s běžnou zařízením. Stoh na míle běžící potíže 23. den.

Nejlepší výstroj pro běh bez rizika v noci

Nejlepší výstroj pro běh bez rizika v noci

Nejlepší běžecký výstroj pro tmavé ranní běhy nebo noční běhy. Osvětlit běžecké vybavení pro tmavé běhy nebo chůze a také reflexní

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.