Anabolický steroid využívá nad věk čtyřicet

Mike Arnold

V určitém okamžiku během dospělosti se realita naší úmrtnosti začne potopit, což nás vede k uvažování o důsledcích našich jednání a přehodnocení našich priorit. Pro mnoho z nás se tento Nizozemská fotbalová reprezentace Dres posun paradigmatu vyskytuje v našich 30 letech; Čas, kdy účinek stárnutí začne ovládat svou nevzhlednou hlavu a vyhlídka na zdravotní problémy se jasně zaměřuje. Začneme nás přimět k tomu, abychom se zbavili bezstarostného postoje včerejšího, a začneme klást větší důraz na údržbu zdraví ve snaze vyvážit náš zájem o kulturistiku s pokračující touhou po dobrém zdraví. Přichází však bod, kdy bychom měli uznat naše omezení a přijmout skutečnost, že tvrdá kulturistika je sport mladého muže.

Neschopnost rozpoznat a jednat podle této skutečnosti je nejjistějším způsobem, jak se připravit na budoucí/současné zdravotní problémy – problémy, kterým by se dalo zabránit. I když můžeme být nuceni opustit mnoho našich starých návyků, neznamená to, že se musíme rezignovat na život nebo normálnost. Jsme v srdci kulturisty a není důvod vzdát se sportu, který milujeme. Jednoduše musíme znovu upravit náš program na základě naší současné stanice v životě-něco, co budeme všichni muset udělat dříve nebo později. Základem je zajistit, abyste to udělali, než se setkáte s hlavními zdravotními problémy, což vám umožní pokračovat v sklizni výhod kulturistiky do stáří a pokud si hrajete své karty správně, můžete se dokonce potěšit a Cyklus nebo dva do svých starších let!

Je zřejmé, že čím starší dostaneme, tím mnohem více musíme začít věnovat pozornost našemu obecnému zdraví. Moudrost by řekla, že bychom to měli vždy udělat, ale s mnoha z nás se rozhodlo ignorovat takové pokyny na začátku života, tím dříve dokážeme sundat žaluzie a vidět, proti čemu jsme opravdu, čím dříve můžeme začít rozhodování v našem vlastním nejlepším zájmu. V době, kdy kulturista dosáhne svých 40 let (ne 49, ale 40), je čas zahájit důkladné vyšetřování účinků, které má program na různé systémy těla. Ještě důležitější je, že po dokončení tohoto posouzení by měly být provedeny kroky k odstranění nebo alespoň minimalizaci jakýchkoli nepřijatelných zdravotních rizik.

Kardiovaskulární poškození je zdravotním rizikem, které PED čelí na základě kulturistů, dnes. Steroidy, růstový hormon a dokonce i inzulín mají přímé a/nebo nepřímé negativní účinky na kardiovaskulární zdravotní funkci, což výrazně zvyšuje možnost zažít předčasný infarkt/mrtvici. Další rizikové faktory, jako je špatná strava a genetická predispozice pro srdeční choroby, jsou ve spojení s nezodpovědným používáním PED receptem na katastrofu. Nejedná se však pouze Sport Club Internacional Dres o kardiovaskulární systém, o který se musí stárnoucí kulturista zabývat.

Zdraví prostaty je další oblastí, na kterou musíme sledovat, protože včasná detekce a léčba je často nezbytná pro úspěšný výsledek s četnými problémy souvisejícími s prostatou. Spolu se zdravím na bázi orgánů se stárnoucí kulturista často musí vypořádat se strukturálním mechanickým poškozením, jako je bolest/poškození páteře (páteře). Všechny tyto věci a mnohem více by měly způsobit mnohem vyspělejší kulturista, aby vzal jinou metodu ke svým cílům postavy. Pojďme se dotknout těchto po druhém a pokrytme některé kroky, které můžete podniknout, abyste se chránili před poškozením.

Jak bylo uvedeno výše, kardiovaskulární poškození, vzhledem k tomu, že může potenciálně vést k předčasné smrti srdečním infarktem/mrtvicí, by mělo být nejvyšší prioritou staršího uživatele steroidů. Ačkoli všechny AA mají potenciál nepříznivě ovlivňují kardiovaskulární zdravotní markery/funkci, někteří vystavují kulturista mnohem většího rizika než ostatní. Nejproblematičtější z nich jsou orals nebo morálně specificky methylované steroidy. Tato třída AAS má tendenci způsobovat nejdramatičtější fluktuace lipidů a může to udělat rychle, často během několika týdnů po použití. Ještě horší je, že po ukončení přerušení může často trvat měsíce, než se obnoví normální hodnoty lipidů a při pravidelném cyklování orálů umístí kulturista do nejisté polohy.

Existují dva typy cholesterolu: HDL a LDL. HDL se obvykle označuje jako „dobrý“ cholesterol, zatímco LDL je obvykle označován jako „špatný“ cholesterol. Doporučuje se, aby jednotlivci udržovali svou dobrou hladinu cholesterolu nad 60 let, aby získali výhody s kardio-ochranným, zatímco hodnoty pod 40 umístily jednotlivce na „zvýšené riziko“ pro kardiovaskulární onemocnění. Pro uživatele perorálních steroidů je velmi běžné mít dobré hodnoty cholesterolu do 10 let a v některých případech jsem dokonce viděl čtení na nule. Neměl bych vám muset říkat, jak škodlivé je to pro vaše dlouhodobé kardiovaskulární zdraví a čím déle to pokračuje, tím větší je potenciální poškození. Pointa je, že methylované léky, z nichž mnohé, ale ne všechny, jsou orální léky, jsou nejvíce škodlivou formou AAS prokardiovaskulární systém. V ideální situaci by tyto drogy zcela chyběly v programech PED starších kulturistů, ale pokud jsou zaměstnány, mělo by se to provádět střídmě a ve spojení s preventivním doplňováním, na které se dostanu později.

Přestože jsou perorální steroidy obvykle nejhoršími pachateli, pokud se týkají lipidů, injekční jsou často stejně špatné, pokud se týkají ostatních dvou primárních kardiovaskulárních zdravotních markerů (tj. Krevního tlaku a hematokritu). Naštěstí je krevní tlak poměrně snadný pro mnoho kontroly. Výběr steroidů, dávkování a řízení estrogenu jsou 3 oblasti, Srbská fotbalová reprezentace Dres na které se bude třeba soustředit při pokusu o provedení změn v této oblasti. Zvýšené hladiny estrogenu obvykle způsobí zvýšení krevního tlaku nadměrnou retencí vody, čímž se bude nutit antiestrogen, jako je exemestan nebo anastrozol, nutnost. Je však nezbytné, abyste příliš nepotlačovali produkci estrogenu, protože nějaký estrogen je pro kardiovaskulární zdraví rozhodující. Normalizace by měla být cílem.

Pokud to nestačí k tomu, abyste věci pod kontrolou, možná budete muset zvážit snížení dávkování nebo dokonce eliminovat urážlivý steroid úplně. Bez ohledu na to, musíte udělat vše, co je potřeba k tomu, abyste věci pod kontrolou. Mělo by se také říci, že existují určité doplňky OTC, jakož i léky na předpis, které mohou pomoci snížit krevní tlak. Extrakt Hawthorne Berry (alternativa OTC) je zvláště účinný, jak je dokumentován komplexním lékařským výzkumem.

Na rozdíl od lipidů a krevního tlaku, které mohou nebo nemusí být ovlivněny v závislosti na použitém steroidu, je hematokrit ovlivněn v podstatě každým steroidem. Zatímco některé drogy bývají horší než jiné, všechny mohou být problematické, pokud dávka vyšplhá dostatečně vysoká. K tomuto problému nejsou ani žádné služby OTC/PRECTIPRITY. Existují pouze 2 spolehlivé způsoby, jak tento problém vyřešit – nadále snižují dávkování a/nebo eliminují sloučeniny, dokud hematokrit není přinesen do dosahu … nebo daruje krev. U některých lidí mohou být i dávky TRT problematické. V těchto případech je jedinou možností darování pintu nebo dvou.

O steroidech a prostatě, přinejmenším mezi mladším davem, se toho moc neřekne, protože problémy související s prostatou zřídka podvádějí svou nevzhlednou hlavu před 40 věky. Starší kulturisté však nejsou vždy tak šťastní. Nejen, že benigní hyperplázie prostaty (zvětšená prostata) je potenciálním problémem, ale pokud se člověk vyvine při užívání steroidů (1 ze 7 mužů během svého života získá rakovinu prostaty), mohou výrazně urychlit postup nemoci. Z tohoto důvodu jsou pravidelné kontroly prostaty povinné, zejména pro starší uživatele steroidů.

Pro ty, kteří zažívají BPH (benigní hyperplázie prostaty), je k dispozici několik možností léčby – chirurgické i doplňkové. Mnoho těchto terapií však má jak krátké, tak dlouhodobé vedlejší účinky, což z nich činí nežádoucí možnosti pro většinu příjemců. Stejně jako u mnoha vedlejších účinků steroidů je prevence nejlepším lékem. Ačkoli je v současné době kladen jen malý důraz na prevenci BPH u kulturistů, tato absence informací neznamená nesouhlasnost. Naopak to byli naši farmaceutičtí vědci – ti, kteří vyvinuli všechny naše konvenční steroidy -, kteří zjistili, že někteří AAS tento orgán ovlivnil mnohem větší míru než jiné. Ve skutečnosti byl tento problém považován za tak nezbytný, že se jedná o často jedno z primárních kritérií používaných při identifikaci, zda by steroid považoval produkci za lék na předpis nebo byl trvale rezignován na rekordní knihu prakticky dobrých nápadů. Použitím androgenního hodnocení steroidů jako odkazu jsme schopni zhodnotit jeho potenciální účinek na prostatu a pomáhat nám s našimi výběry. Kompletní kompendium konvenčních steroidů naleznete v části Androgeny a anaboliky Julia Vida a jejich androgenní hodnocení.

Dalším vedlejším účinkem používání AA, který je mnohem náchylnější k tomu, aby způsobil problémy pro starší zvedáky, je jeho účinek na pojivovou tkáň, zejména na šlachy. V různých studiích bylo prokázáno AAS ke snížení produkce kolagenu (až 80% podle některých studií) a přičemž kolagen je kritický pro udržování pojivové tkáně, jako jsou šlachy zranění. Ukázalo se také, že některé AAS zvyšuje produkci kolagenu, ale přitom vnitřní struktura šlachy podléhá typu přestavby, což způsobuje, že ztratí pružnost. To má za následek větší, ale mnohem křehčí, a proto slabší šlacha. Ať tak či onak, konečný výsledek je stejný – šlachy a zvýšené riziko zranění. A konečně, některé steroidy, jako je nandrolon, také prokázaly schopnost snížit míru hojení zraněných šlach. Zdá se, že AA jsou všude kolem špatní muži, když se týkají zdraví pojivové tkáně.

Tato stranaÚčinek je potenciálně mnohem problematičtější u starších kulturistů z několika důvodů. Pro jednoho se produkce kolagenu s věkem snižuje, což v průběhu času vede k slabším šlachám. Dva, mnoho starších kulturistů bylo vystaveno životnosti tvrdého a těžkého tréninku, což vedlo k dalšímu poškození „práce“ na šlachách. V kombinaci s používáním steroidů je možnost zranění, zejména pokud kulturista stále trénuje s těžkými váhami, jak stárne. Netřeba dodávat, že mnoho kulturistů by se rozhodlo snížit svou šanci na zranění, což nám ponechává následující možnosti.

Růstový hormon je jedním z nejúčinnějších léků pro zvýšení syntézy kolagenu, která může mít nesmírně pozitivní účinky nejen na šlachy, ale na všechny kolageny včetně tkání (vlasy, kůže atd.). Růstový hormon je však meč s dvojitým hraním, protože vyšší dávky léčiva mají několik negativních účinků, převažují nad pozitivními účinky z hlediska počtu i závažnosti. Při nákupu, abychom tomu zabránili, při použití GH pro účely omlazení je nezbytné udržovat dávku v rozmezí lékařské náhrady (4 IU nebo méně za den). To nabídne kulturistému se všemi výše uvedenými výhodami, ale bez negativních účinků, které doprovázejí vysoký používání dávky.

To mě přivádí k mému dalšímu předmětu – léčivé peptidy. Tato třída peptidů je přínosem pro stárnoucí kulturisty, což jim umožňuje pokračovat v tréninku s horlivostí člověka po mnoho let mladší. V části č. 2 budeme nejlépe skočit do tohoto vzrušujícího tématu a zároveň se zabýváme inzulínem, preventivní doplňování, které jsou steroidy dobré pro vaše srdce a mnoho dalšího.

Leave a Reply

Your email address will not be published.