Při stravování

mám tuto věc, je to rutina od metody zpět. Je to špatná rutina, pokud to mohu telefonovat, že (?) Mám historii úbytku … stejně jako jsem o tom chtěl mluvit dnes.

Super rychlá krátká verze mé historie s úbytkem:
Vždycky jsem byl trochu baculatý a opravdu jsem si přál zhubnout po střední škole, ale nechápal jsem, jak. Vyzkoušel jsem tenký rychlý i Jenny Craig, také dietní plán South Beach, jakož i Atkins, stejně jako stravovací plán zelí, jakož i s největší pravděpodobností každý další stravovací plán, který tam venku. Po dlouhou dobu jsem také počítal kalorie.
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 1

Více videí

0 sekund 3 minut, 12 sekund

Další
Marathonský tréninkový den 4
01:21

Žít
00:00
08:21
03:12

Na vysoké škole bych vstal brzy a běžel jsem na běžícím pásu pár kilometrů. Newcastle United Dres Měl bych na snídani proteinový bar (obvykle South Beach Bar, protože se mi líbil).

Zamířil jsem do tříd s nabitým obědem 2 vegetariánských psů na nízkých carb tortils, kojenecké mrkví a možná i kus ovoce. Ten oběd byl obvykle asi 300 kalorií celkem.

Pak bych šel do práce nebo měl kurzy až do pozdního a také, jak bych se dostal do hladovění. Jakmile jsem vešel do dveří, zamířil jsem do kuchyně. Normálně bych stál nad pultem a také jsem snědl hrst obilovin, stejně jako kousky chleba s arašídovým máslem nebo sýrem nebo cokoli jiného, ​​co bych mohl objevit při vaření zmrazeného jídla.

Byl jsem legitimně hladový a také jsem byl opotřebovaný, ale metoda, kterou jsem jedl, by mě normálně připravila na přehled.

Někdy teď, když jsem opotřebovaný nebo nadměrně hladový nebo jen nervózní z události, přičemž jsem se dostal do domu, stejně jako v oblasti kuchyně a uklidňuji se jídlem.

Nedochází se často. Avšak každou teď i tehdy, když se objevím zpět na tomto místě, snažím se pozorovat, co to spustilo, a přesně to, jak to mohu zabránit tomu, aby se to stalo znovu. Někdo, kdo je opravdu binge Eater, chápe, že to není tak jednoduché, jako by se jen zastavil uprostřed toho – je to emocionální i fyzické i často, že se cítí větší než vy.

(Stravování se nemusí nutně o množství jídla, které jíte. Je Anglická fotbalová reprezentace Dres to mnohem víc o emocionálně, kde pochází z pravdy, kterou nad tím nemáte, ale vyžadujete to jako droga.) Pokud se někdo nachází Zneužívání složení vyžaduje detox léčby a také mnohem více pomoci.

Včera, když jsem stál v kuchyňské oblasti a jedl náhodná jídla, si uvědomila, že jsem uprostřed nárazu, na to jsem se na to opravdu nerozrušil. Je to proces objevování a je to pravděpodobně něco, co si budu muset po zbytek života vědom.

Teď, když se mi potahuji, nechal jsem to skončit. Není to týdenní nebo měsíční sestupná spirála. Stalo se to. Snažím se prozkoumat, proč se to stalo.

Byl jsem neuvěřitelně zdůrazněn nebo osamělý nebo nešťastný nebo jen unavený?

Uznávám, že stravování je něco, co jsem začal dělat z nutnosti. Hladověl jsem sám a přesně tak jsem se ujistil, že jsem nakrmil. Opravdu moje tělo to udělalo, aby přežilo. Byl Liverpool FC Dres jsem mladý a také cvičil jsem pořád a také neuvěřitelně hektický chod do instituce na plný úvazek a také pracoval 30 hodin týdně i ve vztahu. Neléhal jsem se však dobře s výživou, takže moje instinkty převzaly to, stejně jako jsem jedl jako někdo, kdo se topí bojů, aby se dostal na povrch.

V tuto chvíli se o to opravdu neví, uznávám, že všichni máme problémy, stejně jako to je moje nejhorší rutina, pak se s největší pravděpodobností dělám dobře (no, moje nejhorší nejhorší rutina je s největší pravděpodobností moje pravda televizní závislost Zatím však nejsem připraven to řešit).

Jen jsem si přál podělit se o situaci, kdy se každý dostupný jednotlivec stará o stravování a také pocit, že nerozumí přesně tomu, jak zastavit.

Musíte se ujistit, že se svým tělem zacházíte laskavě. Ujistěte se, že máte dostatek skvělého jídla, stejně jako dostatečný spánek, jakož i podávání úzkosti, stejně jako ve svém životě, abyste zajistili, že se nepožadujete vyrovnat se s problémy s využitím jídla.

Pošlete mi sešit

3Save

Sdílení se stará!

3
Kolík

Podíl

tweet

PodílPošta

Podíl

Neustále se rozhodněte:

Co jsem dnes jedl- deník potravin

Co jsem dnes jedl- deník potravin

Ahoj! Dnešní Instagram Inspect in Publishing je potravinový deník. Je to tak dlouho vzhledem k tomu, že jsem udělal celý den jídla … Nicméně to je poplatek

Otázky a odpovědi o intuitivním stravování a bingingu, nápady na léto a další!

Otázky a odpovědi o intuitivním stravování a bingingu, nápady na léto a další!

Běh potravy Fyzikální zdatnost Intuitivní stravování a odpovědi. nápady na léto, co dělat, pokud jste depresivní a

Co jím za den – pro běžce

Co jím za den – pro běžce

Co jím v denním videu od běžce. Potravinový deník všeho, co jsem jedl jednou snídani, oběd, večeře a občerstvení. Plus

přesně jak zastavit špatný rutinní hack – 126

přesně jak zastavit špatný rutinní hack – 126

Technika zastavit jídla, stravování nebo jeden špatný zvyk. Nejlepší intuitivní nápadek na stravování, který vám pomůže prokopat dietní plán a

Můžete jíst koblihy a být zdravý?

Můžete jíst koblihy a být zdravý?

Včera jsem se náhodně zastavil v obchodě s koblihou, když jsem běžel pochůzky. Přál jsem si získat koblihy po mém dlouhodobém běhu

přesně jak a proč někoho zrušit na podcastu sociální sítě 110

přesně jak a proč někoho zrušit na podcastu sociální sítě 110

Musíte se zrušit na Instagramu nebo Facebooku? Proč. Když. stejně jako přesně to, jak se nesledovat s láskou. Péče o sebe a vaše sociální média

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.