Asociace LED1 oznamuje program rozmanitosti společenství pro zvýšení rozmanitosti ve vedení FBS

Asociace LEAD1 („LED1“), která zastupuje atletické ředitele 130členných škol subdivize fotbalové mísy (FBS), dnes oznámila tvorbu „program LEAD1 Diversity Fellowship“. Tento nový program povede k celoroční příležitosti pro každou třídu lidí barev a ženských administrátorů, aby se lépe připravil na zaujatost pozici ředitele atletiky. Oznámení pramení z dříve vydaného bílého papíru LED1 o doporučeních k prosazováním pro zvýšení rozmanitosti ve správě Sports College College. Zahrnovalo doporučení k vytvoření tohoto typu vysoce selektivního programu rozmanitosti pro správce na vyšší úrovni.

Program LEAD1 Diversity Fellowship bude spárovat každého člena třídy s mentorem mezi atletickými řediteli LED1. Tyto reklamy pomohou kolegům při posouzení jejich připravenosti stát se atletickými řediteli a zároveň v budoucnu slouží jako užitečné odkazy.

LED1 vytvořil výbor pro dohled, který vybere každou třídu, počínaje léto, a odpovídá mentorům ředitele atletiky s konkrétními kolegy. Výbor se skládá z pěti zkušených a úspěšných administrátorů atletiky. Patří mezi ně Sean Frazier, ředitel atletiky na Northern Illinois University, China Jude, viceprezident pro rozmanitost, spravedlnost a začlenění pro Denver Broncos (z nich , ředitel atletiky na University of Nevada, Debbie Yow, ředitel atletiky Emerita pro NC State a Dan Guerrero, bývalý atletický ředitel v UCLA, který nyní slouží jako prezident americké mezinárodní univerzitní sportovní federace.

Výbor vybere 12 členů pro inaugurační třídu. Tato třída bude vyhlášena na konci letošního ročního Nizozemská fotbalová reprezentace Dres institutu LEAD1, který se bude konat prakticky. Vybraní členové výhody několika způsoby: budou mít příležitost zúčastnit se části budoucích osobných událostí LED1, být spárováni s působivým mentorem a také se účastnit virtuálních měsíčních diskusí s vedoucími vysokoškolských sportů. Každý Barcelona Dres rok bude po každoročním letním institutu vybrána nová třída kolegů.

“Jsme nadšeni, že můžeme oznámit vytvoření programu LEAD1 Diversity Fellowship,” řekl prezident a generální ředitel LEAD1 Tom McMillen. “Od doby, kdy jsme vydali naši bílou knihu, jsme neúnavně pracovali, abychom se Kanadská fotbalová reprezentace Dres pokusili provést doporučení papíru.” Vytvoření tohoto programu ukazuje náš závazek pomoci učinit vysokoškolským sportem mnohem spravedlivějším pro všechny. “

Pro mnohem více informací týkajících se programu kontaktujte, Hannah Dewey (hannah@lead1a.com).

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.