10 způsobů, jak říct své občerstvení, kdo je šéf

, když se to týká občerstvení, nemohu vám říct, jak obvykle jsem slyšel od Bayern Munich Dres klientů: „Všechno je v pořádku až do pozdního odpoledne“ nebo „Jsem jiný člověk po večeři.”

V těchto dobách výživy jsou znalosti výživy irelevantní. Willpower nestačí; Musíte mít plán, protože plánování nahrazuje vůli. Jakmile dobyjete své potíže (nemluvíte o stehnech nebo abs), bude váš skutečný pokrok. Zde je mých 10 nejlepších nápadů, jak se stát chytrým snackerem.

1. Podepište předběžnou dohodu

Ve společnosti Foodtrainers máme na tečkované čáře doslova znamení MidAfternoon Munchers. Na týden si vybírají dvě odpolední občerstvení a drží se jich. “Co musím mít?” Zřídka končí dobře.

2. Uspořádejte odpolední munici

V nákupu, abyste se udrželi „ozbrojeni“ pro jakoukoli situaci občerstvení, udržujte svačinu. Jako zdravý lov velikonočních vajec si udržujte občerstvení ve vaší kabelce, zásuvku v kanceláři, tašku na tělocvičnu, dětské batohy a odkládací kompartment.

3. Vyberte si občerstvení, které nejsou nuly

Nejlepší občerstvení má mnohem více než několik gramů bílkovin nebo vlákna nebo obojí. Pokud vidíte nuly pro bílkoviny i vlákno, je toto svačinu nula.

4. Namířejte své občerstvení

I když nechcete čekat příliš dlouho po obědě na polovinu odpoledního svačinu, pokud chcete něco po obědě něco o hodinu, nejde o hlad. Střední odpolední občerstvení musí být alespoň 2, ale ne mnohem více než 4 hodiny po obědě.

5. Shun kontejner

Jakékoli občerstvení je zneužitelné, pokud před vás vložíte kontejner velikosti Costco. Jakmile se vrátíte z obchodu, rozdělte velké porce na velikosti jedné podávání. Během rozdělení není žádný nádoba.

6. Zdraví

Je to úzkost, která uvolňuje k jídlu křupavých potravin – jen si vyberete zdravé. Jsem velkým fanouškem nové silné řady Kind Bar – bary jsou slané a trochu křupavé. A samozřejmě Crudité vždy funguje (jsem ředkvička).

7. Rozhodněte se pro potraviny aktivity

Matice ve skořápce, loupají a jedí krevety nebo artyčoky, vyžadují práci. Tato práce dodává nutriční přestávky a nakonec budete jíst méně.

8. Energize s odložením

Někdy jsme svačinu, když opravdu potřebujeme odpočinek. Krátké odpoledne zdřímnutí vám může ušetřit spoustu kalorií.

9. Rekvalijte své bříško

Existuje výzkum, že střevní flóra nebo střevní bakterie se liší u těch, kteří touží po sladkostech než ti, kteří tak neučiní. Svou střevní flóru můžete vylepšit konzumací probiotických potravin, jako je Kombucha, fermentovaní zeleninu (Think, Sour Kraut) a miso.

10. Zavřete kuchyň

Mnoho z nás může svačinu, dokud není čas na postel. To není úžasné pro váš spánek nebo váhu. Zavřete kuchyň nejméně 2 hodiny před spaním. Aby to bylo mnohem formální, dejte na ledničku lepkavou poznámku nebo tweetujte @foodTrainers #KitchenIsclosed.

Tato informace je pouze pro vzdělávací účely a není určena jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Tyto informace nesmíte používat k diagnostice nebo léčbě zdravotního problému nebo stavu. Před změnou stravy se vždy zkontrolujte se svým lékařem, změníte své spánkové návyky, užívejte doplňky nebo spusťte Atletico Mineiro Dres novou fitness rutinu.

Lauren Slayton

Lauren Slayton, MS, RD, je autorem The Little Book of Thin and Designer Švýcarská fotbalová reprezentace Dres of the Foodtrainers Blog.

Leave a Reply

Your email address will not be published.