Jsou kanadské amatérské mistrovství MMA na kolizním programu s trestním zákonem?

Amatérská mistrovská mistrovství bojových umění#3 je inzerována na umístění 22. února a 23 v Adrenalinu MMA Training & Physical Fitness London Ontario.

Tato akce amatérských smíšených bojových umění má vazby na kanadský „pozorovací člen“ celosvětového smíšeného bojového umění (CNMAF) s promotérem události, která specifikuje, že „Po Ammacs 3 letos v dubnu dostane výlet do CNMMAF Nationals na CNMMAF Nationals. “. Jak je chvályhodné, protože je to korunovat národního šampiona v Ammě s cílem růstu sportu a také bojovat na světové scéně, je důležitým problémem taková událost na místě v Ontariu, aniž by porušila trestní zákon?

Podle pravidel AMMACS bude soutěž sankcionována aliancí Ontario. S tím je jeden do očí bijící problém; OGA sankcionování nedělá nic pro to, Cruz Azul Dres aby událost AMMA vyhovovala oddílu 83 trestního zákoníku.

Jak vědí návštěvníci tohoto webu, oddíl 83 činí amatérskou MMA nezákonným. Provincie mohou přijmout předpisy nebo příkaz v radě, která převrátí tento zákaz a přesně stanoví, jak mohou být události zákonně hostovány. Od dnešního dne Ontario takový zákon stále nepřijal. Neexistuje taková legislativa Jedinou metodou, kterou může událost AMMA vyhovět trestnímu zákoníku, je, pokud je držen „se souhlasem guvernéra provincie v radě nebo jakýmkoli druhem jiné osoby nebo orgánu, který jím stanoven“ “.

Pokud si nechcete vzít moje slovo pro nedostatek regulační moci OGA, nevyhledejte nic jiného než vlastní petice Oga, která žádá vládu Ontario, aby jim poskytla moc ovládat AMMA. Jinými slovy, OGA nemůže dohlížet na události AMMA v souladu s trestním zákonem, jakož i oni sami to uznávají a také lobují vládu za změnu.

Na řadu událostí jsem oslovil vládu Ontario, které je žádaly, aby převrátili svůj zákaz Ammy, ale ještě musí jednat. Dokud Ontario nevyužije své pravomoci oddílu 83 k legalizaci bojovníků AMMA Amateur, by měl být unavený z budoucího trestního stíhání, které se blíží v pozadí (zda se vláda rozhodne pro selektivní prosazování právních předpisů, Portugalská fotbalová reprezentace Dres je další záležitost). Tleskám snahám o růst sportu MMA, nicméně to musí být provedeno v rámci právního rámce, který náklady S-209 poskytly. Lidé, kteří hledají více šancí na boj v Ontariu, by si udělali dobře, aby tlačili na svou MLA, aby přijali příslušnou právní předpisy. Mezitím je účast na událostech AMMA riskantní a může vyvolat trestní zákon.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Aby byly kanadské amatérské mistrovství MMA vykolejeny? 10. února 2014
Více po účincích na kanadskou amatérskou scénu smíšených bojových umění – Grande Prairie zruší Amma EventsJuly 12, 2013 v Crystal Palace FC Dres „Amatérském zákonu MMA“
Úmyslná slepota zůstává Ontario vládní reakce na Amatuer Mmaapril 22, 2014 v „Amatérském zákonu MMA“

Leave a Reply

Your email address will not be published.