Jak Marathon Runner Mark S. objevil Next-Level Health and Wellness

, když slyšíme o jednotlivcích Fitbit, kteří dosáhli svých cílů, rádi sdílíme zprávy! Mark S. překonal své cíle – nad rámec toho, co dokonce věřil, že je to možné! Právě tady je Markorův příběh o úspěchu, podle jeho vlastních slov.

“Nikdy jsem o sobě opravdu nepřemýšlel o atletické osobě.” Jako dítě jsem pravidelně přehnal sladké nealkoholické nápoje i mastné potraviny. Správa částí neexistovala v mém domě. Snažil jsem se dostat do řady různých druhů sportů, ale moje váha mě držela zpět od toho, abych si je opravdu užíval. Byli mě škádlili svými vrstevníky. Abych to ještě zhoršil, viděl jsem bitvou hodnotu ve snaze s tím něco udělat. Využil jsem jídlo k utěšení mé ohromné úzkosti. Jako nováček na střední škole byla moje váha nejvyšší: 220 liber. s pasem 42 ”. Bylo mi 16 a také oficiálně obézní.

Pak došlo k řadě událostí, které mi navždy změnily život. Jedním z nich byla ztráta mého otce kvůli rakovině mozku. Nebyl strašně mimo tvar, stejně jako nikdy neudělal nic, aby byl zdravější. To mě inspirovalo k tomu, abych začal zlepšovat své zdraví.

Rychlý posun vpřed na promoci na vysoké škole: Z pasu jsem ztratil 40 liber i 8 “. Byl jsem silnější, rychlejší a také mnohem více vytrvalosti než kdy jindy. Začal jsem chodit po povolání v oblasti vymáhání legislativy a nakonec jsem se ještě více zaměřil na to, že jsem skončil a zdravější. Musel jsem být na vrcholu své hry, abych bojoval s vysokým napětím profese, kromě okolností ohrožení života, se kterými se mohu každý den vypořádat.

Byl jsem najat regionálním šerifským oddělením, stejně jako během Akademie úřadů jsem založil jako běh na dlouhé vzdálenosti. O rok později jsem provozoval svůj první oficiální závod 5K Road. O tři roky později jsem spustil svůj první maraton. Během posledních 12 let jsem provozoval přes 60 různých silničních závodů. Ale můj True Like byl vždy maratón.

Rychlý posun vpřed na promoci na vysoké škole: Z pasu jsem ztratil 40 liber i 8 “. Byl jsem silnější, rychlejší a také mnohem více vytrvalosti než kdy jindy.

Můj první maraton mi vzal prakticky pět hodin do konce. Dalších 10 let jsem strávil provozováním závodů, trénoval jsem jako blázen a věnoval jsem se dokončení maratonu za méně než čtyři hodiny. Udělal jsem, co bych mohl dosáhnout tohoto cíle. Držení mě zpátky byla moje strava, správa částí i váha. Když běžíte na dlouhé vzdálenosti, zjistíte, že můžete jíst hodně odpadků, být relativně Gremio Dres sedavý, když se trénujete, stejně jako s ním jen.

Když jsem se blížil k 40 let, vybral jsem si, že jsem potřeboval změnu. Upřímně řečeno, nechápal jsem, co to je. Pak můj dobrý přítel koupil Fitbit. Poté, co jsem slyšel o tom, co by to mohlo udělat, jsem věřil, že možná mi může pomoci skončit jako běžec na dálku, kterým bych vždycky chtěl být. Byl jsem zaujatý.

15. dubna 2012 jsem si koupil Fitbit Ultra. Ten malý bitový sledovač byl stimulací, který v mém životě zapálil obrovskou úpravu. Jádrem mého úspěchu je myšlenka, že když člověk sleduje a zaznamená TSG 1899 Hoffenheim Dres něco spojeného s jejich fyzickou zdatností nebo zdravím, může jej k lepšímu upravit. S využitím Fitbit na internetovém palubní desce, měřítko Aria Wi-Fi a sledovače mi usnadnily.

Před použitím stupnice Aria jsem zřídka sledoval svou hmotnost nebo tělesný tuk. Nyní beru čtení každý den a také je porovnám v jakémkoli druhu času. Bezdrátově odešle do mého počítače všechna moje data. Nemusím zvednout prst. Nakonec to bylo vynikajícím nástrojem k nalezení vzorů v mé hmotnosti, tělesném tuku a také vykazuje pozitivní pokrok.

Podobně jsem před použitím Fitbit Trackers nebyl extrémně aktivní, když jsem trénoval. Protože jsem už cvičil, myslel jsem, že jsem byl aktivní mimo školení, na tom nezáleželo. Mýlil jsem se; ano.

Teď chodím mnohem víc, stejně jako moje rodina. Místo toho, abychom seděli v obytném prostoru, sledovali bezduchou televizi, se rozhodneme pro procházky na regionálních stezkách. Navíc, můj sledovač je vynikajícím nástrojem pro můj trénink. Pryč jsou dny ručně psaných protokolů cvičení a kalkulačky. Mám všechna tréninková data, která bych kdy mohl vyžadovat na dosah ruky. Stejně jako jsem sledoval spánek a zlepšoval ho.

Motivace a podpora, kterou jsem získal od sousedství Fitbit Internet, je neuvěřitelná. Potkal jsem další běžce na dálku, obchodoval koncepty tréninku a vytvořil fantastická přátelství. Odznaky, které jsem vydělal, mě motivoval každý den. Je to zábavné fyzické zdatnosti.

Po získání mého Fitbit se věci změnily poněkud. Ztratil jsem 20 liber. stejně jako štíhlejší než kdy jindy. Můj pas se snížil o dva mnohem více palců. V roce 2012 jsem nakonec dokončil sub-čtyři hodinový maraton. V roce 2013 jsem se vyzval, abych po celý rok běžel alespoň kilometr denně. Pořád silně o 400 dní později budu silný. Letos se pokusím spustit svůj extrémně první ultra-maraton, stejně jako Fitbitbýt tam každý krok na cestě.

Fitbit pro vás nebude dělat práci. Poskytuje vám však nástroje i motivaci, kterou požadujete k vytvoření vlastního příběhu o úspěchu. “

Chcete oslavit své zdraví a wellness a také úspěch fyzické zdatnosti s ostatními? Sdílejte svůj příběh o úspěchu, abyste se mohli objevit na blogu Fitbit!

Tato informace platí pouze pro akademické funkce Manchester City Dres a také není míněna jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Neměli byste tyto informace využívat k diagnostice nebo léčbě zdravotního a wellness problému nebo stavu. Než změníte stravu, vždy zkontrolujte svého lékaře, změníte své spánkové návyky, užívejte doplňky nebo spusťte novou rutinu fyzické zdatnosti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.