NCS4 publikuje Průvodce COVID-19 Asperations Průvodce pro odvětví sportovního a domácího zábavy

Národní středisko University of Southern Mississippi (USM) pro bezpečnost a bezpečnost diváků (NCS4) spolupracovalo s vybranou pracovní skupinou odborníků v oboru Chcete-li vytvořit první verzi aspektů COVID-19 pro sportovní a domácí zábavní místa a akce. Ve fázi dětství porozumění důsledkům COVID-19 a nedostatku konvenčního souboru osvědčených postupů je Průvodce úvahami COVID-199 vyvinut, aby pomohl odborníkům při jejich rozhodování o plánování událostí, operacích událostí a dalších firemních operacích založených Federální, státní a místní městské požadavky.

Průvodce CoVID-19 pro sportovní a domácí zábavní místa a události byly kurátorské z pracovní skupiny COVID-19, která byla vytvořena s úmyslem zastupovat průřez průmyslových specialistů a partnerů, aby shromažďovaly úvahy, aby pomohly vedoucím pracovníkům, řízení a managementu a Provozní plánovači, když pokračují na cestě k návratu k osobním událostem. Pracovní skupina COVID-19 se skládá z odborníků se zkušenostmi ze všech oblastí bezpečnostního a bezpečnostního průmyslu, aby nabídli vyvážený základ.

“Pracovní skupina CoVID-19 by měla být oceněna za jejich neúnavnou práci na této Gremio Dres příručce,” řekl Dr. Stacey Hall, dočasný ředitel NCS4. “Tato příručka bude sloužit jako pozoruhodný zdroj pro průmyslové a asistenční Olympique Marseille Dres manažery a události při jejich plánování a přípravě na obnovení operací.”

NCS4 se rozhodla učinit úvahy COVID-19 pro sportovní a domácí zábavní místa a události univerzální a škálovatelné pro použití z jakéhokoli průmyslu a jakékoli velikosti. S situací jako tekutinou a nepředvídatelnou, jak se ukázalo, že Covid-19 je, je nezbytné si uvědomit, že tyto úvahy nenahrazují žádné místní, státní nebo federální pokyny. Tyto úvahy se snaží zdůraznit oblasti problému, které mohou vyžadovat ještě více změn studia nebo poptávky, aby se prohrát vpřed pro návrat k událostem.

„NCS4 byla vždy lídrem v pomoci vzdělávacím institucím, sportovním týmům a organizátorům událostí tím, že nabízí důležité nástroje a zdroje zaměřené na zajištění bezpečnosti a bezpečnosti a zabezpečení jejich akcí,“ řekl Steve Georgas, bývalý náčelník policie v Chicagu. “Úvahy Covid-19 jsou jen dalším důležitým nástrojem, který je tam venku, který pomáhá v těchto nejistých dobách.”

Úvahy COVID-19 pro místa a události v oblasti sportovní a domácí zábavy budou zdrojem přidané hodnoty pro sadu nejlepších postupů NCS4, West Ham United Dres které byly použity jako bezpečnost a bezpečnost a zabezpečení konvenční v mezikoplágové atletice, interscholastické atletice, profesionálním sportu a sportu a zařízení pro domácí zábavu a maratónové a vytrvalostní akce. Každý rok NCS4 aktualizuje své průvodce po sběru informací shromážděných na jejich každoročních fórech. Nově aktualizovaná vydání průvodců 2020 má být vydána 13. července 2020 a je k dispozici k zcela zdarma na NCS4.usm.edu.

Průvodce CoVID-19 pro sportovní a domácí zábavní místa a události není jednorázovým souborem a bude aktualizován a pozměněn, protože globální krize CoVID-19 se neustále rozvíjí rychlým tempem. Členové pracovní skupiny COVID-19 pracují pilně na jejich úvahách a zároveň čelí otázkám viru v reálném čase s různými profesními závazky.

„Průmysl potřebuje společný soubor úvah, který je široký a zahrnuje všechny různé průmyslové segmenty,“ řekl Drew Pittman, Baylor University, Associate Athletic Director – Management a zařízení. „Pracovní skupina se skládá z výjimečné skupiny jednotlivců, kteří mají rozsáhlé zkušenosti. Tato skupina byla schopna pokrýt širokou škálu událostí a míst, která budou čelit výzvám kvůli pandemii Covid-19. “

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.