Polovina maratonu = dvakrát tolik zábavy

Half Marathon je moje preferovaná vzdálenost k běhu. Věřím, že i když je to napůl tak dlouho jako plný maratón, je to dvakrát tolik zábavy!

Dnes jsem narazil na tento web věnovaný polovičním maratónům a jsem nadšený! Objevil jsem to při zkoumání půlmaratonského závodu, který jsem objevil poblíž.
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 1

Více videí

0 sekund 3 minut, 12 sekund

Další
High Achiever – Great Listes Book Review
06:12

Žít
00:00
08:21
03:12

Hmmm, zmínil jsem se, že jsem našel půlmaraton je tento víkend? Stejně jako jsem zmínil, že jsem se rozhodl pokračovat a také na to?!

Pravděpodobně bych také měl zmínit, že jsem blázen, protože jsem na půlmaratonu necvičil, ale myslím, že jsem se zvyšoval na plný, takže to můžu vyhodit, že?

Jsem nervózní! Ale po mém nedávném přijetí, že se před závody dostanu super úzkos, protože je nedělám dostačující, věřil jsem, že to pro mě bude skvělé?

Protože jsem byl dnes ráno ranní pták a snědl jsem snídani dříve než obvykle, nakonec jsem se kopal do oběda těsně po 11:00! Měl jsem hlad a také jsem poctil můj hlad. Sbalil jsem půl hummus sammie, pita čipů a jogurt.

Hned po dokončení oběda jsem měl stále hlad, takže jsem také snědl své hrozny.

Stále pracuji na tom, abych skončil tím, že jsem intuitivní jedlík, stejně jako Ben, stejně jako jsem v poslední době vedl velké množství skvělých rozhovorů o mém stravování. Je to užitečné a každý den se stále zlepšuji.

Také dnes večer začnu: kartáčování zubů poté, co jsem skončil, zastavte: občerstvení při vaření a také udržujte: Odvíjení před jídlem.

Právě si uvědomuji, že jsem se tento víkend zaregistroval na půlmaraton !!! WTF.

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.