Dietní soda je dobrá, pokud máte stravu.

Ahoj. Připadá mi to jako pondělí někomu jinému? Přemýšlel jsem o pondělním receptu bez masa a pak jsem si uvědomil, že ho mohu uložit na příští týden. Dobře, protože teď nechci vařit nejlépe.

Chci však teď jíst nejlépe. Ale to je vždy.
Moje nejnovější videa

Vysoký úspěch – recenze knihy dobrého poslouchání
Vysoký úspěch od Tiffany Jenkins Book Review. Rychlá recenze nové paměti dvojitého života drogově závislého. Přečtěte si autor.

Snadná kniha poslouchat při běhu, jíst nebo cokoli jiného, ​​co lidé dělají.

Více videí

0 sekund 6 minut, 12 sekund

Další
Maratónový tréninkový den 6
01:19

Žít
00:00
08:21
06:12

Po mém lahodném proteinu a kofeinu zabaleném smoothie jsem měl také lahodný combo sýr/obilovin/mango. Jsem docela posedlý ananasovým chalupou. Moje matka říká, že snědla tunu ovoce a CC, když byla těhotná se mnou, takže je to osud.

Chomping na tuto cereálie z erewhonu, který je naprosto lepek, ale stále mám 5 gramů vlákniny na porci. To je špatná věc s bezlepkovým zcela volným možnostem – po mnoho času jim v oddělení vlákniny a bílkovin opravdu chybí ve srovnání s možnostmi celé pšenice. Není tedy optimální přepnout na věci bez G, pokud nemáte legitimní alergii. Moje 0,02 $.

Taky. Salát. A televize – jsem zatčen.

Pak jsem se pokusil vyrobit těsto na ovesné vločky, abych jedl surový. Měl jsem jen náladu. Vyšlo to dobře, ale ne úžasné, takže na tom pracuji.

Dnes jsem četl o studii, která říká, že pití dietní sody může pomoci hubnutí (více než jen pitná voda). Poznámka – Studie byla financována American Beverage Association. Rozdělili lidi do dvou skupin podle plánu hubnutí a nechali jednu skupinovou pití dietní sody a druhá nemohla. Skupina, která pil, ztratila mnohem větší váhu (obě skupiny zhubly).

Není to tak, že dietní soda pomohla, je to tak, že dávat příspěvek na léčbu a nezakazující příliš mnoho věcí je mnohem realističtější.

“Řezání kalorií a zvyšování cvičení vyžaduje hodně vůle.” Snažit se zároveň vzdát se něčeho jiného, ​​na co často potěšíte – například strava Soda – zdanění vaší schopnosti zůstat v kurzu. Mnoho psychologů souhlasí s tím, že naše vůle je omezeným zdrojem. “

Ať tak či onak, existují horší věci, které bych mohl pít …

Otázka: Co je lepší – sušenky nebo těsto na sušenky?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále si vybíráte:

Běh je nejlepší způsob, jak zhubnout, ale …

Běh je nejlepší způsob, jak zhubnout, ale …

Jak zhubnout běh a potěšení na cestě. Návrhy na hubnutí s během. Jak potěšit běh a cítit goo

Nejlepší zdravý obchodník Joe’s Pumpkin Sezónní výběr potravin

Nejlepší zdravý obchodník Joe’s Pumpkin Sezónní výběr potravin

Nejlepší zdravý obchodník Joes Pumpkin Foods. Podívejte se na toto kolo nahoru nejlepších sezónních potravin z TJ jako Pecan Pumpk

Kriketový kriketový kriketový protein ve videu

Kriketový kriketový kriketový protein ve videu

Čipy vyrobené z cvrčků. Jezte recenzi proteinových chipsů Bugs. Zkouším kriketové žetony vyrobené z kriketového proteinu – to ‘

6 Zdravé nápady na občerstvení zabalené na bílkoviny

6 Zdravé nápady na občerstvení zabalené na bílkoviny

Zdravé a snadné zaokrouhlování 6Různé způsoby, jak si dát své vlastní proteinové občerstvení! Udělejte tuto část svého jídla prep rou

Těsto na čokoládové čipové sušenky přes noc recept na oves

Těsto na čokoládové čipové sušenky přes noc recept na oves

Čokoládové těsto na sušenky přes noc ovesné recept. Tato velmi snadná a lahodná ovesná snídaně je rychlá dopředu

Jaká je nejlepší zmrazená pizza?

Jaká je nejlepší zmrazená pizza?

Nový lepek zcela zdarma zmrazené recenze pizzy. Vyhodnocené možnosti zdravé pizzy a doporučení. Jaká je nejlepší zmrazená pizza?

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.