Jess Martin procházel tréninkem pro psa, který vás každý den dostane i fido ve formě

každý den, procházel svým anglickým buldokem Marilyn do parku poblíž jeho Austin v Texasu. Když tam Martin nechal Marilyn běhat kolem, stejně jako hrát, stejně jako potom, jak se vrátili, cítili se šťastnější i trochu zdravější.

Jako majitel Fitbit Regional Ambassador a také majitel společnosti Stronghorn Fitness, Martin dobře chápe výhody chůze psů, a to jak pro chlupaté dobré přátele, tak pro jejich majitele. Majitelé psů, kteří pravidelně chodí se svými domácími mazlíčky, cvičí typický o 22 minut více týdně než majitelé ne-psů. Až dosud 40 procent majitelů psů nechodí se svými psí společníky, částečně, protože věří, že pes je také starý, stejně nemocný nebo také tlustý.

Problém je v tom, že mnoho lidí nemyslí na to, že chodí se psem, aby byl skvělým cvičením. Ale uvádí, že Martin, nic by nemohlo být dále od pravdy. “Zdraví a wellness výhody pouhého procházky jsou nespočet,” uvádí Martin. “A pokud jdete na tu procházku s úmyslem, nejen to změní vaši procházku do tréninku, ale také se stane zážitkem z lepení s vaším kožešinovým dítětem.”

Klíčem, uvádí Martin, je zabránit bezcílně chůzi. “Vložte pravidla na místo, abyste zajistili, že každý blok, který chodíte nebo každý roh, který otočíte, něco uděláte,” říká Martin. Jeho běžná rutina pro procházení psů níže vám pomůže začít.

Jak zachytit v tréninku v celkovém těle při chůzi vašeho psa

Zahřát se:
“Psi i lidé vyžadují, aby se dostali do krevního proudu, než se přesunou do energetičtějšího cvičení,” uvádí Martin. Takže pro úplně první blok nebo dva se jen soustředí na pomalu rampování stejně jako energické tempo. “Většina štěňat se může pohybovat poměrně rychle, bez ohledu na velikost,” říká Martin. “Ale pokud má vaše kožešinové dítě těžké držet krok, zahřívání procházky pomaleji, i když déle.” S využitím zařízení Fitbit se zaměřujete na to, aby se vaše srdeční frekvence dostala do zóny hořící tuk (50 až 69 procent maximálního). Pokud nevyužíváte gadget se sledováním srdeční sazby, nechte být vaším průvodcem-měli byste být schopni pořádat konverzaci při chůzi, ale ne zpívat.

V každém rohu (nebo každé dva bloky):
Udělejte 10 dřepů nebo 10 stojících kliků proti stálé struktuře, jako je plot, udržujte své pohyby pomalé a také spravované a také zachovávejte pevnou přilnavost na vodítku.

Squats: Postavte se s nohama od ramene od sebe a také paže přímo před Portugalská fotbalová reprezentace Dres vámi. Udržujte kolena podle prstů i na boky zpět, snižte se, jako byste seděli na židli. Když jsou vaše stehna rovnoběžná se zemí, pozastavte se a pak se pomalu vstát.

PUTS-UPS: Vypořádání se s plotem, postavte se asi délku paže s dlaněm byt proti plotu, šířka ramen od sebe. Udržujte nohy ploché na zemi, ohněte lokty a pomalu se nakloníte do plotu. Když jsou vaše lokty v úhlu 90 stupňů, pauzu, pak zatlačte zpět nahoru, dokud nebudou vaše paže rovné.

Pokaždé, když se vaše štěně zastaví v zápachu keřů:
Místo toho, aby ho spěchali, využijte tentokrát k provedení některých dřepů, navrhuje Martina.

Squat Hold: Postavte se s nohama, šířka ramen od sebe. Udržujte kolena podle prstů, stejně jako boky zpět, spusťte se, dokud vaše stehna nebudou rovnoběžná se zemí. Držte se tam po dobu 45 sekund až jednu minutu. Nezapomeňte udržet prsa nahoru, ramena zpět, a také vaše jádro.

Během přestávek na nočník:
Když váš pes přestane podnikat, můžete provést nějaké intervalové školení v typu střídavých kohoutků na obrubníku.

TOE TAPS: Stojte s obrubníkem s pravou špičkou na obrubníku a levou nohou na zemi. S využitím skákacího pohybu, přepnutí pozic, abyste zajistili, že na obrubníku je vaše levá špička, stejně jako pravá noha je na zemi. Pokračujte rychle střídat nohy po dobu 30 sekund na minutu.

V Dog Park:
Ve dnech se vydáte do psího parku (buď pěšky nebo do auta), přidejte nějakou aerobní zábavu. Házejte kouli tak daleko, jak jen můžete. Zatímco vaše závody štěňat, aby to získaly, proveďte nějaké skokové výpady – nebo rutinní výpady, pokud plyometrická cvičení nejsou na kartách. “Krása tohoto cvičení je, že váš pes je časovač,” říká Martin. “Čím dále hodíš míč, tím déle mu bude trvat, než ho přinese zpět.” Opakujte pětkrát.

Jump Lunge: Udržujte záda přímo i vaše jádro angažované, vstupte dozadu s levou nohou a také snižte boky nahoru, dokud kolena nejsou pod úhlem 90 stupňů. Zatlačte ze země, vyskočte Urawa Red Diamonds Dres přímo nahoru a změňte nohy ve vzduchu, abyste zajistili, že přistanete pravou nohou zpět v prostředí výpadu a levou nohou dopředu. Opakujte, střídají se nohy, až se váš pes nevrátí s míčem.

Pravidelný výpad: Udržujte záda přímo i vaše jádro angažované, vstoupte dozadu s levou nohou a snižte boky (udržujte přední koleno nad TOES), dokud jsou vaše kolena pod úhlem 90 stupňů. Pomalu se postavte a opakujte a změňte nohy. Pokračujte, dokud se váš pes nevrátí s míčem.

Na památku Marilyn.

Tato VfL Wolfsburg Dres informace platí pouze pro akademické funkce a také není míněna jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Tyto informace byste neměli využívat k diagnostice nebo léčbě problému nebo stavu zdraví a zdraví. Před změnou stravy, změnou návyků spánku, užívání doplňků nebo spuštění nové rutiny fyzické zdatnosti, vždy zkontrolujte svého lékaře.

Gabi Redford

Gabi Redford je oceněný zdravotní a wellness a spisovatel fyzické zdatnosti v Annapolis v Marylandu. Jako vášnivá otevřená vodní plavec a triatlonista je čtyřnásobným americkým triatlonistrem a trojnásobným kvalifikací pro mistrovství světa ITU jako člen týmu USA.

Leave a Reply

Your email address will not be published.