Jsem instruktor zdraví a wellness, takže bych neměl jíst toto arašídové máslo

Ahoj! Z nějakého důvodu jsem se dnes probudil ve 4 hodiny ráno. Čtyři. Co to sakra? Možná jsem jen extatický, protože … Jsem trenér zdraví a wellness! Včera jsem složil svůj poslední test na zdraví a wellness koučování !!

Měl jsem na Schalke 04 Dres paměti, že se přihlásím do programu integrativní výživy, když jsem byl na té princeznové plavbě, kterou jsem podnikl minulý rok. Nemůžu uvěřit, že to byl rok !! O programu a o tom, co bude dál pro váš regionální Monican později, budu mluvit mnohem více. Ideální nyní opravdu nechápu, co budu dělat s akreditací vzhledem k tomu, že tento blog o ol ’běhu / stravování / náhodným / způsob života / oranžové kočičí blog si vede docela dobře. Jsem však o tom neuvěřitelně nadšený a také jsem ze sebe potěšen.
Moje nejnovější videa

Cestovní Jane Recenze
Cestování přenosné přenosné recenze pisoáru.

Více videí

0 sekund 8 minut, 1 sekundu

Další
Marathonský tréninkový den 4
01:21

Žít
00:00
08:21
08:01

Když už mluvíme o věcech, jsem udělal při cestování …

Když jsem se rozbalil z Floridy, objevil jsem tyto papíry v přední kapse mého kufru – můj tiskový průsmyk, bryndák z Jeruzalémského maratonu a potvrzení v hebrejštině. Normálně si nenechám své bryndáčky, ale přemýšlím o tom, že si to ponechám. Možná.

Včera v noci jsem šel s kabelkami v mém šatníku a snažil jsem se najít balíček Stevie (naprosto typický v pořádku?). Byl jsem mimo sladidlo a často jsem měl v kabelce balíčky v situaci nouzové kávy. Tak jako tak…

Objevil jsem dva balíčky Stevia (v situaci jste byli zvědaví), pět dolarových bankovek, řadu obalů gumy a toto arašídové máslo, které jsem dostal ze snídaně bufetu v našem hotelu v Jeruzalémě. Výložník!

Pak jsem věřil, že bych to snad neměl jíst vzhledem k tomu, že arašídy mohou být žluklé, stejně jako to už nějakou dobu, stejně jako s řadou variací teploty?

Jde o to …

Snědl jsem to. Nechám tě pochopit, jestli zemřu.

V jiných zprávách o potravinách věřím, že s tímto pojmem „proteinový bar“ ve skutečnosti také s tímto …

Tohle moji přátelé, je proteinový bar vyrobený z jehněčího masa.

Informace o výživě jsou docela dobré, ale nechtěl jsem to nechat ochutnat test. Nejsem obrovský jehněčí jedlík (přečtěte si: Měl jsem kousnutí, když, když datum mělo jehněčí kotlety a trval na tom, že je to úžasné).

Zkusili jste to? mohl bys??

V běhu novinek … moje tempa úterý bylo mnohem těžší než minulý týden. Hmmmm. Moje nohy byly trochu opotřebované z pondělního tréninku a také je horké (ale minulý týden to bylo také horké). Požaduji se, abych se ujistil, že podávám brzy po Crystal Palace FC Dres mém běhu a také dostanu dostatečný odpočinek (uvádím po probuzení ve 4:00).

Možná by mi připojil se k běžící skupině? Chápu, že je jich hodně tady v Orange County.

Věřím, že může existovat nová běžecká skupina, která uspokojí cestu, kterou běžím! Nechápu však, jestli s nimi mohu držet krok …

Nejen od té doby, co mohou běžet stejně rychle, protože nerozumím směrům, které označují FC Utrecht Dres na chodníku …

V tom, co jím novinky …

Borůvky. všichni. Za 24 hodin. Dobře, možná 22 hodin

A včera v noci jsem toužil po zmrzlině, ale nechtěl jsem se dostat půl galonu pro sebe nebo Ben & Jerryho pintu (opět pro sebe), takže jsem se rozhodl pro svou preferovanou nízkokalorickou zmrzlinu – Halo Top. Tyto věci jsou opravdu dobré. Stejně jako přidaný perk jsem skóroval tento Larabar za 0,15 $ !! Co?!

Tip: Nechte to na pultu, takže je trochu krémovější i melty.

Věřím, že Halo Top je o něco lepší než původní příchutě arktické nuly, ale nezkoušel jsem nové chutě arktické nulové zmrzliny s kousky čokoládových lupínků nebo kousků sušenek. Tyto „robustní pinty“, které jim telefonní volají, by s největší pravděpodobností byly mnohem podobnější tomuto hornímu hornímu top.

Cítím se jako originální / krémová půllitr arktických nula chutnala jako náhrada zmrzliny, ale nesplnila mi touhu z zmrzliny. Halo Top s čokoládovými lupínkami ano. Nemá mnoho čokoládových lupínků, takže normálně házím nějaké ořechy nebo granolu na další krizi. Jsem toppings žena celou metodu, takže se nestarám o základnu zmrzliny, stejně jako struktury a chutě zálivek.

Otázka: Vyzkoušeli jste pikantní proteinový tyč? Maso?

Chápu, že laskavé bary mají nyní pikantní chutě, vyzkoušel jsem je stejně dobře, jak jsou dobré. Mám ale rád úžasné věci.

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweetKolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.