Prohledejte moji neděli

ahoj! jaký byl tvůj víkend?

Důl se pomalu lifinuje a já jsem na gauči a užívám si #RHONJ s nějakou tmavou čokoládou. Celkově dám víkendu „A“ pro úžasně horké.
Moje nejnovější videa

Než jsme byli cizí recenze
Předtím, než jsme byli cizími od Review Book Review Renee Carlino.
Rychlé myšlenky a doporučení pro zvukové knihy. Příběh, vypravěč, recenze a mnohem více na sérii dobrých poslouchání.

Více videí

0 sekund 9 minut, 42 sekund

Další
Marathonský tréninkový den 4
01:21

Žít
00:00
08:21
09:42

Naštěstí mě moje neděle zřídila čištění, mě vedla k něčemu skrytému v hlubinách mého mrazáku – jeden mám mnohem více Adonia Greek Froyo z mé speciální dodávky v červnu! Je zřejmé, že klíčové vápno není moje oblíbená chuť, nebo bych to neztratil.

Také jsem narazil na tento speciální golfový míček, když jsem procházel některými věcmi ve svém šatníku. nějaké odhady, odkud je?

Byl jsem na misi, abych dnes zůstal produktivní a přešel 75% mého seznamu. Dostatek pro mě (očividně někdo není „typ A“ v Rerlandu)! Vinen jako obvinění.

Aaand Ben udělal večeři, zatímco jsem narazil na TJ na několik náležitostí, které potřebujeme zítra. Bohužel, než jsme se setkali, vařil pořád, ale pomalu jsem se pracoval na práci na plný úvazek Sporting CP Dres Cook of naše fam. No, jsem tak zaneprázdněn, že to nefunguje a začíná více vařit. Dal jsem mu pokyny k tomu, ale on to provedl nejlépe – sladké brambory, zelené fazole a tilapie. Fantastické jídlo.

Tmavá čokoláda na dezert …

Prohledejte mě v neděli

Prohledávání na internetu, které přinesly nic netušící návštěvníky, aby se mohli tento týden opakovat:

“Když běžím, jsem tak horký” – já taky.

“Elote Man omdlel” – vsadím se, že běžel v tomto žáru.

„Chubby mexické dívky“ – možná bychom byli baculatá, ale alespoň nemáme …

“Červené skvrny na mých ideálních koulích” <- ano, toto hledání sem přistálo. „Je to dildo“, pokud se musíte zeptat, že to děláte špatně "Co jde dobře s krabími koláče, růžičkovým klíčkům a bramborovým kaší" - bílé víno a já! "Jak vypadá převařený bílý dort" - myslím, že spálil. "Promiň, že jsem nahlas" - nejsem. "Kalifornský státní právo, kdy je příliš horké na to, aby běžel" - jo, um to není zákon, ale můžete skončit jako Elote Man, pokud si nebudete opatrní! „Sundávejte oblečení na sprchu“ - ano, udělejte to prosím. „Vendingové stroje na víno“ - je to věc?! Prosím, řekněte, že je to skutečná věc ... Otázka: Jaké je vaše oblíbené vyhledávání? Který z nich je hodně pravděpodobné, že jste to udělali?! Pošlete mi sešit Uložit Sdílení se stará! Podíl tweet Kolík Podíl Pošta Podíl Neustále se rozhodněte: Co jsem jedl v Epcotu po bílém víně a večeře Co jsem jedl v Epcotu po bílém víně a večeře Co Íránská fotbalová reprezentace Dres jsem jedl během běhu Disney Half Marathon Weekend. Rekapitulace jídelního deníku mé stravy při cestování do Half Marathon Run

Spusťte oznámení o závodě Disney 2021

Spusťte oznámení o závodě Disney 2021

Tým Run Disney oznámil svůj první závod v osobním závodě, který se bude konat v roce 2021.

Běžet rychle za horkého počasí Nejlepší nápady w heatherunz 128

Běžet rychle za horkého počasí Nejlepší nápady w heatherunz 128

Nejlepší letní tajemství od @heatherunz. Jak běžet za horkého vlhkého počasí. Co pít, jíst a nosit na běh i

Důvody, proč lidé provozují vs. důvody, proč provozuji

důvodyLidé provozují vs. důvody, proč provozuji

Legrační běh memů, proč lidé běží. Spusťte aktualizaci tréninku Disney. Běží připomenutí komunity a

Běžet rychleji – vaše mantra

Běžet rychleji – vaše mantra

Běh rychleji s mantrou. Nejlepší způsob, jak Borussia Monchengladbach Dres běžet rychleji, je pokračovat a zůstat pozitivní. Vyberte si běžeckou mantru s th

Disney World Marathon Training Week 1

Disney World Marathon Training Week 1

Dopey Challenge Training Týden 1 dobře … když jsem se rozhodl zaregistrovat se na spuštění Dopey Challenge minulý týden, byl jsem většinou překvapil

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.