LED1 a také Hackney Publications vydává velmi první NIL Institutional Publication

Lead1 Association („LED1“), která představuje atletické ředitele 130členných institucí Football Bowl subdivision („FBS“), také Jako publikace Leicester City Dres Hackney, přední vydavatel národa na vydavatel sportovních legislativy, dnes zveřejnil novou publikaci, která pomáhá atletickým oddělením mnohem lépe navigovat na vysokoškolské sportovní jméno, image a také změny politiky podobnosti (NIL). „LED1 ​​NIL Institutional Report“ bude zveřejněna každé dva měsíce na webové stránce LED1 jako zvláštní výhodu s původními články od odborníků předmětů a vedoucím podnikem NIL o nejvhodnějších i včasných institucionálních tématech NIL, včetně legálních, daní, daně , účetnictví, budování značky a další pomocné kategorie NIL.

Tento první problém obsahuje: (1) originální články od předního podnikání a firmy: INFLCR, Spry, TeamAltemus, RSM a Finn Sanfrecce Hiroshima Dres Partners; (2) „Tom McMillen Federal Nil Scoop“ pro aktualizaci o kongresové nilské legislativě; (3) Rozhovory s Jackem Swarbrickem o využití institucionálních známek a Sean Fraziera na křižovatce mezi rozmanitostí, spravedlností, jakož i začleněním i NIL; (4) rozhovory s spolupředsedové pracovní skupiny LEAD1 NIL, Mike Hill, jakož i Michaelem Alfordem o agentovi a posilovacím zapojení; (5) aktualizace od Pat Chun o tom, o čem může Rada NCAA divize I myslet na svém zasedání na konci června; (6) institucionální náhled s Desiree Reed-Francois o tom, co UNLV dělá, aby se Gremio Dres připravil na nulu; stejně jako další.

„S Kongresem i specifikacemi, kromě toho, že NCAA přemýšlí o přijetí změn politiky NIL, poskytuje Nil Collegiate Landscape spoustu nových problémů i obtíží pro atletická oddělení,“ uvedl prezident LEAD1 a generální ředitel Tom McMillen. “Institucionální zpráva LEAD1 NIL pomůže našim členům navigovat s těmito změnami.”

Holt Hackney of Hackney Publications dodal, že „existuje žízeň po důkladném hlášení o problému NIL. Vydáváme se na to, abychom byli nutné číst publikaci a představili velké spektrum hlasů, které mohou pomáhat atletickým oddělením i jejich studentským sportovcům těžit z NIL. “

Členové LED1 mohou získat přístup k publikaci zde

(Členové non-LEAD1 se mohou také přihlásit k odběru poplatku s využitím tohoto odkazu.)

Obecnější informace o publikaci, včetně dotazů na sponzorství, kontaktujte prosím Hannah Dewey (hannah@lead1a.com).

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.