Žádný tuk Žádné dobré

Hej! Jak to tam jde? Tady je to rušný den běhu a konzumace nového lepek bezplatného Cheerios.

Slyšeli jste, že General Mills eliminuje jakoukoli toulavou pšenici nebo ječmen z ovesné dodávky jejich Cheerios? Jo, nyní několik odrůd bude bez lepku! Podrobnosti si můžete prohlédnout zde.
Moje nejnovější videa

Cestovní Jane Recenze
Cestování přenosné přenosné recenze pisoáru.

Více videí

Další
Maratónový tréninkový den 6
01:19

Žít
00:00
08:21
08:01

No, to bylo včera. Dnes jsem šel na běh a pak jsem znovu udělal svůj náhodný francouzský toast palačinka. Myslím, že to bude moje snídaně na chvíli. Je to divné, ale chutné a miluji to.

Oběd byl velký salát. Normálně položím slunečnicová semínka (dobrá Olympique Lyonnais Dres pro vaši štítnou žlázu a chutné!) Na mé saláty nebo na nějaké jiné ořechy. Dnes jsem v domě neměl, tak jsem šel. Žádné velké.

Ale po Španělská fotbalová reprezentace Dres obědě jsem si uvědomil po snídani a dopoledne Aaaand, stále jsem měl neuvěřitelně hlad. Myslel jsem, že možná mám jen „hladový den“.

Máte někdy dny, kdy jste jen hladovější než obvykle? A když o tom přemýšlíte – je to opravdu hlad a nuda, emoce nebo tak něco? To jo. Stalo se to.

Ale dnes jsem nemohl být spokojen. Marocká fotbalová reprezentace Dres Nakonec jsem si uvědomil, že dnes nemám prakticky žádný tuk. Tuk (nejlépe zdravé tuky) jsou neuvěřitelně satující. Pomáhají vám udržet plné a odvrátit náhodné touhy. Vlastně jsem neměl žádné dobré zdravé tuky v mém domě – byl jsem všichni z ořechového másla a ořechů.

#Selhat

Snažil jsem se to odložit a udělat nějakou práci, ale vážně – byl jsem stále hladový. Zamířil jsem na neuvěřitelně rychlou nákupní výlet, abych vyzvedl PB, než jsem snědl všechny své jogurty najednou. A poté, co jsem na něj měl nějaký chléb s PB, jakmile jsem vešel do dveří, cítím se mnohem lépe.

Jíst žádný tuk není dobrý! Poznamenat.

V dalších zprávách … Několik lidí se zeptalo, jestli spolu Roxy a Vegas vycházejí. Bydleli společně, takže ano. Myslím, že Vegas je stále kočka = nikoho přesně nemiluje. Ale toleruje Roxy dobře.

To je tak blízko, jak se dostali k pověšení:

V souvisejících zprávách: Je to vzdálený prase! Podívejte se na jeho kousek tlapku a na to „nezkoušejte to“.

Otázka: Jaký je váš oblíbený ořech nebo zdravý tuk v těchto dnech?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.