Náklady na Battle Battle Sports New Brunswick Battle Sports Hlasovaly do výdajů na legislativu

72, New Brunswick’s Battle Sport Act, dnes prošel třetím čtením, aby New Brunswick nejnovější provincii nabídl právní Rangers FC Dres rámec pro odborníka i amatérské bitevní sporty, které v souladu s nedávným v souladu s dodržováním nejnovějších sportů v souladu změny kanadského trestního zákoníku.

Jak již bylo dříve diskutováno, níže jsou vrcholy nedávno raženého nového zákona Brunswick:

Zákon reguluje jak amatérské, tak odborné bitevní sporty.

Na amatérském boxu boku jsou Judo, Karate, Tae Kwon a také wrestling „předepsaný“ bitevní sporty.

Seznam nezahrnuje amatérskou MMA, ačkoli oddíl 2 umožňuje vládě přidat MMA a další sporty do seznamu podle nařízení.

Zákon umožňuje vládě povolit provinční sportovní organizace „schvalovat a regulovat“ amatérské bitevní sporty. Jakmile to udělá, budou mít tyto PSO monopolní pravomoci dohlížet na jejich příslušné sporty. Realisticky, pokud lze pro amatérskou MMA v provincii vyvinout PSO, může být vytvořena situace, aby se Athletic Bilbao Dres sport přidal do předepsaného seznamu provincie.

Zákon vyřezává jednu výjimku z požadavku na dohled nad amatérskými bitevními sporty PSO, konkrétně výjimky „vzdělávací instituce“. Amatérské bitevní sporty se mohou konat bez schválení PSO v „škole, univerzitě nebo sousedství… pokud se událost koná jako součást programování učebních osnov instituce nebo mimoškolního programování“.

Na straně odborníka, akt vytváří provincii široké bojové sportovní kompenzace, která bude mít pověřeno povolením i kontrolních událostí v odborných bojových sportech (s výjimkou expertního wrestlingu). Zde zde akt většinou odráží jiné jurisdikce s širokou kompenzací provincie, která má za úkol dohlížet na „bojové sporty“, které jsou definovány jako „sport, ve kterém bojovníci využívají výrazné, házení, zápasí nebo odesílací techniky nebo kombinaci těchto technik“. Tento široký význam jasně zachycuje MMA. Odškodnění má společné pravomoci, jako je vydávání licencí pro události, jakož i účastníky událostí, jakož i držení administrativních i vyšetřovacích pravomocí, které zaručují dodržování předpisů.

A konečně, oddíl 42 zákonů provádí městské provize jejich pravomocí, Katarská fotbalová reprezentace Dres které přinášejí provincii široký design do dohledu nad bitevními sporty v New Brunswicku.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

New Brunswick se snaží produkovat provincii široký MMA/Combat Sports Commission 22. 2014 v „New Brunswick MMA Law“
Pochybná legalita MMA v Monctonaugust 28, 2013 v „Moncton Box a Wrestling Commission“
Saskatchewan a také nové právní předpisy Battle Battle Sport nyní ve Forcemay 23. 2014 v „New Brunswick MMA Law“

Leave a Reply

Your email address will not be published.