Hledání nejlepší sportovní podprsenky

Ahoj! Jak to jde? Jste zpět do práce nebo instituce nebo skutečného života nebo stále na „rekreační režimu“? Pořád jsem visí na Floridě. Je to typ vždy rekreačního režimu. Začal jsem den během. Je to tady tak hezké, trochu teplé, ale převezme to chladný jakýkoli typ dne.

Moje nejnovější videa

Zlatý retrívr si nevezme jeho pilulky!

Více videí

0 sekund 2 minut, 19 sekund

Další
Marathonský tréninkový den 4
01:21

Žít
00:00
08:21
02:19

Hledání nejlepší sportovní podprsenky

Jsem na cíl nahradit mé sportovní podprsenky, protože všichni voní. Poté, když běžím, začnou cítit horší a také chodím do obchodu po běhu, abych získal nějakou Gatorade, a také si uvědomil, že pokladna žena uzavírá dohodu, jako jsem uvedl něco hrozného o její domácnosti, ale je to jen můj smrad.

Obvykle nosím pokaždé dvě sportovní podprsenky, abych minimalizoval odraz. Nekupuji super elegantní, protože nejsou k dispozici v mé velikosti (protože moje prsa jsou stejně malá). I když však s malými prsy nechci odrazit, když běžím.

Pro ženy Atalanta BC Dres s velkými truhly jsou super silné sportovní podprsenky. U menších dívek je však obtížné objevit. Předpokládám, že obchod nevěřím kompresi požadavků majitelů poháru. No, ano.

Většinu času nosím 2 středně efektivní sportovní podprsenky, jako je tento plus tento. To pro mě funguje dobře, ale také jsem při hledání sportovní podprsenky, kterou bych mohl nosit sám (bez jednoho dalšího).

Koupil jsem si tuto možnost zipu Danskin. Je to fantastické udržovat cokoli, ACF Fiorentina Dres ale mám podezření, že to může způsobit tření uprostřed mých prsou na dlouhých bězích. Budu to nosit znovu a dám vám vědět.

Další výběr zipu sportovní podprsenky – Under Armour Zip // Ideology Plus Velikost // Šampion Zip Front

Zde je několik možností pro sportovní podprsenky, pokud máte velké prsa (ale nemůžu o nich mluvit z první ruky nebo prsa):

V příštích několika dnech budu zkoušet zbytek pozemku a nechám vás pochopit své myšlenky.

Dobře, teď, když jsme to zakryli (doslova), usrkávám na Emergen-C, protože všichni tady jsou nemocní!

Otázka: Vyzkoušeli jste sportovní podprsenku se zipem? Nosíš dva najednou? Tři???

Pošlete Brighton & Hove Albion FC Dres mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.