2010 IFBB & NPC KULDING, Fitness, OBRÁZKY A BIKINI MISHORSHIPSS

2010 IFBB & NPC Pittsburgh Bodybuilding, Fitness, Fitness & Bikini Championships
Isaac Hinds

Show IFBB & NPC Pittsburgh v roce 2010 nastoupí na místo 1. května. Line -up jsou naskládány a bude fascinující vidět, kdo skončí v první pěti pro divizi bikin. Máš Nathalia Melo vycházející z jejího vítězství Brazilská fotbalová reprezentace Dres v Orlandu, stejně jako Sonia Gonzales, která má pod jejím oblekem dvě SC Braga Dres výhry pro bikiny. Hodíte Missy Colesovou, Jaime Baird a také Monique Minton, stejně jako máte obtížnou pět nejlepších porazit. Hledám Dianna Dahlgren, aby se přemístil a potíže pro pět nejlepších. Tianna Ta bude debutovat a může být v mixu. Existuje řada dalších žen, které jsou Bologna FC 1909 Dres také velmi konkurenceschopné.

Toto číslo bude také konkurenceschopné. Heather Mae French, Cheryl Brown, Marcy Doorperson a také Gennifer Strobo jsou kvalifikováni pro Olympii. Podívejte se na vylepšenou Jodie Minear a to by mohlo skončit jako vaše nejlepší pět. Budeme muset počkat a přesně vidět, jak se to hraje, ale určitě to bude fantastická show.

Fanoušci kulturistiky mužů si také budou chtít tuto show prohlédnout, protože na akci budete mít všechny nejlepší hosty. Nezapomeňte si, že existuje také událost NPC, která v minulosti vytvořila některé budoucí profesionály, takže sledujte, kdo se na této show v amatérských divizích dobře daří.

Kde:
Vojáci a námořníci Memorial Hall
4141 Pátá Ave.
Pittsburgh, PA 15213

Pro mnoho dalších informací navštivte: www.garyudit.com

GNC poskytuje Jim Manion’s Muscletech 2010 NPC Pittsburgh Championships Bodybuilding Fyzikální fitness postava bikiny
The
Ifbb Pittsburgh Pro Figure Championships
a
IFBB Pittsburgh Pro Bikini Championships

1. května 2010
Pittsburgh, Pensylvánie

Zdroj: hardbody.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.