Včera v roce 2011 zbývalo 82 dní v roce 2011

na mé neúspěšné výpravě dýňového másla jsem si vybral nový bar tmavé čokolády TJ. Tato věc zahrnuje 2 bary uvnitř – takhle.

Jeden pro vás, jeden pro mě. Je velmi temná i dekadentní. Tyče jsou na tenké straně, což si vážím, protože to vypadá jako víc, víš?
Moje nejnovější videa

Athleta Running Shorts Review.mp4
Žádné roztříštění běžících šortek pro ženy. Nové hodnocení Athleta HIIT It 9 v šortkách INSEAM.

Více videí

0 sekund 8 minut, 21 sekund

Další
Covid 19 test protilátek
05:19

Žít
00:00
08:21
08:21

***********************************

Včera byla hlavně o odpočinku, uzdravení a kontemplace života. Mám tři obrovské cíle pro rok 2011 a také se zabývám tím, abych v neděli překročil jeden ze seznamu

Ano, spuštění maratonu sub-4 hodiny bylo na mém seznamu #1. Stejně jako i když jsem to sotva udělal, udělal jsem to. Emily z potu, když se den zacházel, aby zachytil fotografii kolem 20-něco. POZNÁMKA: Nesmívám se, drzám zuby s bolestí …

A teď se musím zaměřit na své další cíle. Udělal jsem mnoho usnesení z roku 2011, ale moje primární tři cíle byly skvělý maraton, hubnutí a také vylepšování RER.

Je čas, aby se se sebou stal hlavním i pravdivým. V roce zbývá jen 82 dní a já je chci používat moudře. Nepožaduji celkové celkové cíle 100%, abych se cítil úspěšný, ale chci ukončit rok, jako bych opravdu vyzkoušel.

O týden zpět jsem diskutoval o 90denních obtížnosti na konci roku, ale rozhodl jsem se nejprve zaměřit na maraton. teď mám 82 dní na práci, stejně jako já

Chápu, že vytváření cílů S.M.A.R.T. je nezbytný pro úspěch, takže je trochu přepracovám, aby byly mnohem konkrétnější, měřitelnější, dosažitelnější, realističtější/relevantní a časově citlivější.

Pro cíl hubnutí nebudu občerstvit v noci a stejně jako výdrž 3x týdně. Snačilací se v noci je něco, co se vrací, protože střední škola, takže je to pro mě nesmírně obtížné. Pokud se bez něj dostanu se zbytkem roku, budu ze sebe šťastný. To samo o sobě je moje stanovení úspěchu, ale aktualizuji stránku hubnutí, když týden na konci roku.

Stejně tak mám několik závodů přicházejících (!) A také provedu alespoň 1 rychlost nebo tempo sezení každý týden (počínaje příští týden někdy pro zotavení).

Pro cíl vylepšení blogů se pokusím a nasávám méně.

Také letos koordinuji každoroční zásobník na obtížnosti Mile (oznámení koncem tohoto týdne). Opravdu doufám, že se pro nás všechny změní v šanci, abychom si navzájem pomohli zůstat pozitivní i zdraví v listopadu.

Takže existují mé cíle a také akční plán po zbytek roku – dosáhli jste cílů v roce 2011? Prohlédli jste si s nimi v poslední době?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále si vybíráte:

Hubnutí, meloun a víkendové aktualizace s Diego

Hubnutí, meloun a víkendové aktualizace s Diego

Přesně jak se vám líbí, zatímco se vylepšujete. Pozitivita těla při zhubnutí nebo jít po cíli. návrhy přesně jak

Co dělat, když je vaše rasa zrušena kvůli koronaviru

Co dělat, když je vaše rasa zrušena kvůli koronaviru

Přesně jak přemístit Foward a také vlak, pokud je váš maraton, napůl maraton, 10k, 5k zrušen. Coronavirus a také běh závodových skupin R

AFC Half Marathon Race Rekapitulace a fotografieAFC Half Marathon Race Rekapitulace a fotografie

Nejlepší americké město (San Diego) Half Marathon Race výsledky i rekapitulace. AFC Half Marathon Photos. Běží

Nejvyšší seznam běžících cílů pro nový rok

Nejvyšší seznam běžících cílů pro nový rok

Nejvyšší seznam běžících cílů pro 2022. Novoroční běh cílů Workbook zcela zdarma průvodce, aby nastavil vaše nejlepší běžecké cíle!

Marathon Training Den 1 – Video deník?

Marathon Training Den 1 – Video deník?

Začněte Marathon Training Journal. Den 1 zkontrolujte po mém dlouhodobém běhu. Běh a také recepty každodenní aktualizace po dobu příštích 90 dnů

Cíle 2020 – nové, ať už je to však také zpět k blogování

Cíle 2020 – nové, ať už je to však také zpět k blogování

Ahoj!! Jak přesně se máš? Během posledních 2 týdnů jsem strávil dlouho věřením o své novoroční předsevzetí a cíli F

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.