Bellator konkurent pokutoval $ 5k za publikování Fight F Bomb

, jak uvádí Mmafighting Bellator’s Danny Sabatello, má v rozporu s kmenem Mohegan kmene v souladu s využitím FOOD Word v publikačním rozhovoru.

Sabatello porazil soupeře Leandro Higo a během publikačního bojového rozhovoru byl citován následovně:

“Bylo mi řečeno, že když jsem přísahal ve svém rozhovoru po boji, mohu být pokutován … Je to skvělá věc, kterou neposkytuji f ***!” Jen jsem porazil absolutní zvíře, Flamengo Dres stejně jako jeden z vás nebude dělat ***! CF Monterrey Dres Chceš něco udělat? jsou k dispozici právě tady právě teď a něco dělat. “

Mohegan prezident Mike Mazzulli zjevně zmínil pravidlo 21 pravidel MMA Unified, které zakazuje „použití zneužívajícího jazyka v bojové oblasti“. Mazzulli byl citován jako dodržování MMAFIGHING „„ Řekl jsem, jen respektujte sport, to je vše, co se ptám, a také se netlačí … slyšel jsi ho, jak tam stojí: „Budu se pokutovat, avšak i já Je mi to jedno. “Takže dostal pokutu.”

Pravidlo zakazující „zneužívající jazyk“ má níže uvedenou poznámku pod čarou v nejnovějším tisku pravidel sjednocených MMA.

Využití zneužívajícího jazyka není povoleno konkurence MMA. Jediným povinností rozhodčího je určit, kdy jazyk nad linií zneužívá. Mělo by být odstraněno, že bojovníci mohou během zápasu mluvit. THE THE THEEDIZE SEUTERY LAUGAGE NENÍ PŘEDPOKLADOVÁNÍ tohoto pravidla. Příklady urážlivého jazyka by měly být (rasově inspirovaný nebo hanlivý jazyk)

Existuje velká neshoda, že duch tohoto zákazu nebyl porušen.

Sabatello by mohl přemýšlet o přitažlivosti. Jedním z klíčů k administrativní legislativě je spravedlivé a důsledné uplatňování pravidla. Pokud jiní bojovníci využili podobný jazyk, který Mohegan regulátor neumožnil, Sabatello má velký nesouhlas, že jeho pokuta je libovolná a měla by být zrušena.

S výjimkou toho, že precedens Mohegan je nyní za přísahu $ 5K.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Bojovník zavěšen 120 dní pro nepoctivé lékařské discosuremay 10, 2021
Bojovník pozastaven pro extrémní rychlou váhu CuttingFebRebRebles 24, 2022 s 1 Borussia Monchengladbach Dres Komentář
Mohegan Department of Athletic Regulation implementuje reformu na váze 4, 2016 v „reformě na váze“

Leave a Reply

Your email address will not be published.