3 Snadné nápady na noční oves

snídaně byla dlouho nabízena Borussia Dortmund Dres jako nejdůležitější PSV Eindhoven Dres jídlo dne. Ale pokud jste jako spousta Američanů, nemáte luxus, aby se z něj stal zdlouhavý, posaďte se. Pokud budete mít štěstí, je to miska obilovin, než vyrazíte ze dveří. A pokud jste pozdě, je to možnost chytit a go, jako je bar nebo muffin z kavárny vedle kanceláře. Existuje však jiná možnost, která může být stejně rychlá a podle studie v Journal of American College of Nutrition vám může pomoci zhubnout: ovesné vločky.

Ovesné vločky je mnohem zábavnější vyrobit a jíst než kdy předtím! Rychlý procházení Pinterestem dokazuje, že celé celé zrno má chvilku – děkuji trendu, aby se přes noc dostalo a sníst ho, přímo z ledničky. Chcete to zkusit? Shromážděte své oblíbené ingredience a postupujte podle těchto základních pokynů. Připravte si ranní jídlo noc předtím v kontejneru s víkem (Food Bloggers Love Mason Jars) a budete připraveni na další den. Ještě lépe, udělejte v neděli několik porcí, abyste vás vydrželi během pracovního týdne.

Snadné přes noc oves

Ingredience

½ šálku válcované, nevařené oves

1 šálek kapaliny

Koření (volitelné)

Ovoce (volitelné)

Ořechy (volitelné)

Pokyny

Začněte ½ šálku válcovaného ovesu v nádobě s víkem.

Přidejte 1 šálek kapaliny – milk, mandlové mléko, Montpellier HSC Dres kokosové mléko a voda.

Posypeme kořením – Cinnamon, muškátový oříšek a zázvor jsou dobré.

Vmíchejte ovoce – ratiiny, nakrájené hrušky, nakrájené banány, možnosti jsou nekonečné. (Ovoce přidává do ovsa spoustu zdravé sladkosti, ale pokud byste chtěli mnohem více, můžete před jídlem vždy přidat pomlčku medu nebo javorového sirupu.)

Top s ořechy (pokud se používá), jako jsou mandle, pekanové ořechy nebo vlašské ořechy.

Zakryjte a chlazte přes noc, nebo dokud oves absorbuje veškerou kapalinu.

3 lahodné komba přes noc oves

Tropické oves

Ovesné vločky + kokosové mléko + nakrájené banán + nakrájené mango + kokosové vločky

Cherry Almond Oats

Ovesné vločky + voda + sušené třešně + mandle

Dýňový pekanový oves

Ovesné vločky + mléko + pyré dýně + dýňový koláč koření + pekanové pekany

Tato informace je pouze pro vzdělávací účely a není určena jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Tyto informace nesmíte používat k diagnostice nebo léčbě zdravotního problému nebo stavu. Před změnou stravy se vždy zkontrolujte se svým lékařem, změníte své spánkové návyky, užívejte doplňky nebo spusťte novou fitness rutinu.

Kimberly Daly Farrell

Kimberly Daly Farrell je vedoucím editora společnosti Fitbit. Kimberly, certifikovaný instruktor zdraví a samoa diagnostikovaný běžící narkoman, studoval integrativní výživu a dokončil tři maratony. Dříve zastávala redakční pozice ve tvaru, kouzlu, fitness a dobrých časopisech pro hospodaření.

Leave a Reply

Your email address will not be published.