Jak přimět svého bratra, aby vařil

ahoj! Nakonec jsem přišel na způsob, jak přesvědčit svého malého bratra, aby se se mnou pověsil, úplatkářství. Dobře, ne opravdu. No, možná trochu … vidět, že jsem nedávno uvědomil, že neví, jak vařit. A v 15 letech je to normální dospívající dítě, které může vždy jíst. Takže když jsem mu dostal soupravu mini-koláče, neudělal to, dokud jsem nepřišel na pomoc, protože nikdy předtím nepoužíval troubu.

Udělal jsem s ním dort před několika týdny a přečetl jsem mu pokyny, když udělal dort. Vzhledem k tomu, že na konci projektu dostal dort, si myslím, že to považoval za úspěch.
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 4
Marathon Training Diary Day 4 Check in

Více videí

Další
5 minutové běh zahřívání a
05:34

Žít
00:00
08:21
01:21

Tuto techniku ​​jsem použil před několika dny a řekl jsem Crystal Palace FC Dres mu, že přicházím na večeři, ale potřeboval jsem jeho pomoc. Tentokrát jsem se zeptal, jestli mi může přečíst pokyny. Díky tomu se Gremio Dres cítil, jako by pomáhal, ale mnohem důležitější je, že to pravděpodobně přimělo cítit se, jako by šéfoval svou normálně velmi panovačnou starší sestru.

Udělali jsme rodinnou večeři z Blue Apron.

Nasměroval mě na všechny kroky – od přípravy produkce až po výrobu omáčky. Podařilo se mi přimět ho, aby promíchal pár věcí a dostal mi ingredience – bylo to dobré množství týmové práce.

Bylo také zábavné vařit se zázvorem a popsat mu, že Ginger je to, co přichází s wasabi v sushi restauracích, ale je to neuvěřitelně tenké. Poté, co jsem ji nakrájel na omáčku, jsme cítili vyřazené části kůže a poznamenali jsme, jak je to silné!

Vyrobili jsme medovou glazovanou tresku s kokosovou rýží. Sloužil jsem mu rodinný styl a moje máma a táta se k nám připojili na večeři. Vyšlo tak dobře, že všichni řekli, že je to chutné.

Jídlo bylo skvělé, společnost byla úžasná a moje máma udělala jídla, která byla také úžasná!

Bonus: O několik dní později mi napsal toto znamení z modré zástěry, kterou identifikoval. Věnoval pozornost!

Moje další modrá zástěra pro tento týden bylo Panko Crued Chicken s hrachovou myšlenkou salátu. Když jsem naposledy vyrobil obalované kuře pro modré jídlo, byl to podstatný zásah, takže jsem věděl, že to bude další vítěz.

Vytváření lahodného krutostního kuře je tak snadné a vynikající (kdybych měl nějaké kamarády, abych to udělal dojem, udělal bych to). Když to dělám, cítím se jako legitimní domácí kuchař a na vnitřní straně získám nejlepší křupavou kůru a vlhké kuře.

Malou zábavnou bonusovou nabídkou této večeře byl růžový citron, který se týkal jídla. Jeden z nich jsem nikdy neviděl a než jsem si přečetl vložku, která byla dodána s dodávkou, nebyla si jistá, zda to byl citron nebo vápno. Podívejte se na ty pruhy! Na vnitřní straně měl také jemnou růžovou barvu. Moje kamera to neudělala spravedlnost, ale byl to velmi pěkný pohled.

Věříš, že jsem to udělal? Cítím se tak fantasticky …

Až příště chci vyzkoušet pečená vejce a sýrový česnekový chléb na stránce receptů.

Prvních 25 čtenářů RER, kteří se přihlásí k modré zástěře, získají 2 bezplatná jídla. Jděte sem a získejte mnohem více informací nebo se zaregistrujte.

Otázka: Vaříte? Sám? Pomáhá někdo?

Tento příspěvek je ve spolupráci s Blue Apron. Všechny názory jsou moje vlastní.

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení Olympique Marseille Dres se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.