Hory na plážový maraton výsledky a také rekapitulace

ahoj! Marathon #6 za rok je hotový! Vede jsem hory na plážový maraton a také zde jsou výsledky …

Moje nejnovější videa

Než jsme byli cizí recenze
Předtím, než jsme byli cizími od Review Book Review Renee Carlino.
Rychlé myšlenky a návrhy na zvukové knihy. Příběh, vypravěč, hodnocení a také mnohem více na sérii A Great Listen.

Více videí

0 sekund 9 minut, 42 sekund

Další
Pak byla pryč – recenze knih
04:20

Žít
00:00
08:21
09:42

Nebyl jsem si opravdu jistý, že jsem do tohoto závodu šel přesně, jak by to šlo – vzhledem k tomu, že jsem si vzal týden volna z odpočinku, abych si dal nohy velké množství času na to, abych se jednou znovu kopal. Překvapivě jsem se z toho vracel, že jsem se necítil odpočívaně, stejně jako silný, cítil jsem se trochu mizerně. Ale jsem podivín, takže jsem do toho příliš nevěřil.

Tak jako tak. Přinesl jsem své společné ovesné ovesné balíčky k jídlu před závodem, ale hotel neměl kávovar. #Selhat

Takže jsem nakonec jedl bater quest – byl jsem trochu znepokojen tím, že mi to poskytne břišní problémy s ohledem na to, že mají velké množství bílkovin i vlákniny (ne něco, co bych normálně navrhl před závodem), byl jsem v pořádku Na této frontě! Stejně jako se mi líbí chuť.

Vážně jsem přemýšlel o kauci na plné a také o spuštění půlmaratonu. Ale hory na pláž plného maratonu a půlmaratonu mají dvě různá místa začátku, takže jsem nemohl. Právě jsem se s tím porozuměl, kdybych musel zachránit, byl bych s tím v pořádku.

Naštěstí se moje nohy cítily dobře celý závod. Jen jsem se však cítil pomalý i mimo tvar. Osobně jsem neměl vynikající maraton. Udělal jsem, co bych mohl, stejně to dokončil.

Je to vynikající program, který se kvalifikuje pro Boston – program je neuvěřitelně plochý a obrovský úsek je z kopce. Není zde mnoho tahů, stejně jako spousta lidí je tu, aby se rychle bavili. Je to mnohem závažnější atmosféra než jiné závody, stejně jako se cítím, jako by se v něm objevila většina běžců, aby ji vyhrála. Věřím, že se jedná o jeden z nejjednodušších maratonských programů, jaké jsem kdy provozoval! Ale nebyl to můj den, takže jsem neměl rychlý závod. Stává se to, stejně jako se o to nezískám (zvláště když provozujete velké množství závodů s vysokou kvalitou).

Výsledky hor na pláži – 3:53:10

Bohužel jsem viděl, jak se čtyři lidé zhroutili na straně programu v posledních šesti mil. Zeptal jsem se, jestli potřebují pomoc, avšak každý člověk měl lékaře nebo alespoň několik pomocníků. Je to prostě nesmírně děsivé. To vše bylo mnohem víc než jen křeče – běžci byli dole i sotva vědomi. Chápu, že se lidé s největší pravděpodobností zranili při každém závodě, ale je to menší rasa a také to bylo mnohem více zranění, než jsem viděl na závodě. Tento program se chápe, že je rychlý, takže mám podezření, že tito lidé „chodili na PR“ nebo tak něco. Obou metoda – spusťte prosím inteligentní. Postarejte se o své tělo, hydrataci a také požádejte o pomoc, pokud to vyžadujete. Děkujte Bohu za tyto lékaře i diváky.

Hory na plážový maraton povrchová linie …

Po závodě jsem se pokusil vyrazit na ledovou koupel v Tichém oceánu. Vlny byly trochu drsné a bylo obtížné udržet si rovnováhu. Nakonec jsem trochu zůstal trochu.

Po závodě jsem neměl opravdu hlad, ale pochopil jsem, že musím doplňovat. Po jízdě jsem identifikoval sizzler, který volá mé jméno.

Je to salát, protože tam je kus salátu …

Je čas jít do zmrzliny! Myslím, doma …

Otázka: Co jsi udělal tento víkend?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále se rozhodněte:

krajka Up Irvine Half Marathonkrajka Up Irvine Half Marathon

Lexus Lace Up Race Irvine Half Marathon. Oranžová oblast běží polovinu, 5k, výsledky relé a také rekapitulace. 2019 Lace Up Run Race Disc

Znamejte výsledky závodu Marathon-Big a také rekapitulace

Znamejte výsledky závodu Marathon-Big a také rekapitulace

Revel Revel Run Race Series Marathon Obrovský medvědí závod rekapitulace a také seznam 10 nejlepších. nejlepší kilometry vzpěry obrovského medvěda a také běh s mým

Surf City Half Marathon výsledky a také rekapitulace

Surf City Half Marathon výsledky a také rekapitulace

Surf City Marathon a také poloviční maratonské výsledky a také rekapitulace. Obrázky a zábava z Half Marathon Run in Huntington Beach

Termíny registrace hlavního maratonského závodu

Termíny registrace hlavního maratonského závodu

Seznam největších maratonů v USA a data pro registraci pro každý závod. Termíny a požadavky na spuštění NYC Mara

Irvine Half Marathon Race Rekapitulace

Irvine Half Marathon Race Rekapitulace

Half Marathon Race Recap a také recenze. Irvine napůl bláznivý poloviční maraton běžící program a také hodnocení rasy a nápady pro

AFC Half Marathon Race Rekapitulace a fotografie

AFC Half Marathon Race Rekapitulace a fotografie

Nejlepší americké město (San Diego) Half Marathon Race výsledky i rekapitulace. AFC Half Marathon Photos. Běží

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.