Sportovní právník Tyrone Thomas udělil za působivý příspěvek společnosti DEI v Awards Chambers Diversity Awards

MINTZ a spolupředseda firmy pro sportovní a potěšení, Tyrone Thomas, dostal rozmanitost a začlenění: působivý příspěvek (soukromá praxe) Ocenění na každoročních cenách Chambers Diversity & Inclusion Awards: North America 2022.

Thomas byl uznán za svou vedoucí roli jako předseda Výboru pro rozmanitost v Mintz, kde dohlížel Kamerunská fotbalová reprezentace Dres ve spojení s oddělením rozmanitosti, spravedlnosti a inkluzí (DEI), řadou zásadních iniciativ a změn, včetně náboru a propagace rozmanitých talentů,, Mentoring a změna stanov firmy, aby se zajistilo, že Liverpool FC Dres předseda výboru pro rozmanitost měl trvalé hlasovací postoj k politickému výboru, nejvyššímu rozhodovacímu orgánu firmy. V tomto ocenění byly také jeho příspěvky do Americké asociace státních vysokých škol a univerzit, výboru pro rozmanitost rady školního sportovního práva Tulane University a Výbor Asociace sportovních právníků v hlavě IX.

Toto vysoce prestižní uznání pro Thomase přichází ze zadní Watford FC Dres části osmi let vedení výboru pro rozmanitost v Mintz.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.