Svět běžec obrovská kniha běhu pro nováčky

Ahoj! Nakonec sdílím své myšlenky na svět běžece obrovské knihy běhu pro začátečníky! (Níže)

Děkuji vám za všechny komentáře k mé nejbláznivější věci, kterou jsem viděl při publikování běhu – věci, které jste sdíleli na Instagramu, mě rozesmály! Ryba – ne kde blízko vody. Sekera?! Můžu pokračovat …
Moje nejnovější videa

High Achiever – Great Listes Book Review
Vysoký úspěch od Tiffany Jenkins Book Review. Rychlé vyhodnocení nové paměti dvojitého života závislého na léku. odhlásil autor.

Snadná kniha poslouchat při běhu, jíst nebo cokoli jiného, ​​co lidé dělají.

Více videí

0 sekund 6 minut, 12 sekund

Další
Maratónový tréninkový den 6
01:19

Žít
00:00
08:21
06:12

Mám tady hektické úterý, ale poprvé jsem začal den s během. Beru neděle i ve čtvrtek jako dny odpočinku – pokud nemám nedělní závod a tehdy se Southampton FC Dres nevzdávám v pondělí.

Jen jsem věřil, že se podělím o to, že v situaci chcete porozumět mému životnímu příběhu.

Dnešní publikování není jen o knize RW. Stejně tak mám tip pro tebe …

Jen tip: Kupte si dva z těchto tašek. Poté budete mít nějaké zbývající po otevření tašky v domě metody a také je sníst. Hej, nezdraví peeps nám vždy říkají, abychom „snědli své zelené!“?! No, udělal jsem to.

Mě.

Runner’s World obrovská kniha běhu pro začátečníky

Rep of Runner’s World mi poslal RW obrovskou knihu běhu pro nováčky knihu o několik týdnů zpět a já jsem s ní pomalu litoval. Skvělá věc je, že to není kniha, takže ji nemusíte zkontrolovat od začátku se vynořit v jednom výstřelu. Většinou jsem ji otevřel stejně jako náhodnou stránku a zkontroloval několik tipů.

Uznávám, že nejsem nový běžec, ale vždy je skvělé mít na paměti základy! Byl to skvělý obnovovač, který mi připomněl věci, o kterých byste se mohli chtít také podívat.

Autoři knihy jsou velmi dobře srozumitelé běžců – Jennifer Van Allen, Bart Yasso a Amby Burfoot.

Moje preferovaná věc o knize je krok č. 1 v kapitole „Jak skončit jako běžec v 5 krocích“. Svou cestu k fyzické kondici jsem začal chůzí. Velmi velmi pomalu jsem Mexická fotbalová reprezentace Dres objevil Kanadská fotbalová reprezentace Dres běžec. Stejně jako jsem stále velký věřící v chůzi po cvičení a hubnutí.

Pokud si chcete knihu koupit, můžete ji získat zde.

Stejně tak poskytuji svou kopii knihy. Pošlu to kdekoli na světě – takže všichni jsou vítáni vstoupit.

Chcete -li vyhrát tuto kopii knihy RW spuštění: Zanechte komentář k této publikaci s názvem poslední knihy, kterou jste si přečetli.

Zavře: 4/30 v 8:00 PST. K dispozici obyvatelům Země. Všechny názory jsou moje vlastní. Tato kniha mi byla poskytnuta RW.

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.